Rezultate te kerkimit per termin: +Mbajini

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.157Z

NJË GJOKS I BUKUR ME ANË TË SPORTIT

Rimodeloni përmasat e tuaja. Vlerësojeni pjesën e krahërorit tuaj duke ndjekur këshillat e ekspertëve. Me pak not bretkose, një tavolinë sërfi dhe disa xhiro me biçikletë mund ta rimodeloni atë, pikërisht ashtu siç dëshironi. Në qoftë se keni vendosur të kujdeseni për gjoksin, pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.294Z

Olldashi: Gazetarë dhe LSI pondikojnë garën për kreun e PD

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/"Përpjekje nga vektorë të majtë" Basha:Do t'u jap status të ri demokratëve LUSHNJE – Kandidati për kreun e PD-së, Sokol Olldashi ka akuzuar dje nga Lushnja, përpjekjet e kundërshtarit politik, LSI-së si dhe analistë të majtë, se po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.628Z

E-maili i vjehrrës për nusen e ardhshme bën xhiron e botës

Ky është një leksion nga interneti për të gjithë vjehrrat: nëse nuk u pëlqen sjellja e nuses suaj të ardhshme, më mirë mbajini për vete mendimet, ose të paktën mos ia dërgoni me e-mail asaj. Një grua nga Britania i dërgoi një e-mail vajzës, që pritet të bëhet nusja e djalit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.617Z

Vape keshilla si ta perballoni pa kondicioner

Transmetuar me 09062014 - 1006 I ftohti i ajrit te kondicionuar behet gjithnje e me i deshiruar me afrimin e stines se nxehte por jo te gjitheve iu pelqen qe ta perdorin pasi ndodh qe ta gjejne veten si te ngrire Per ta limituar ose eliminuar perdorimin e ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.097Z

PD zbulon 007-at e policisë: Mbajini mend mafiozët e Rilindjes (FOTO)

#td_uid_1_5c93ff416545b .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/dbc9a5fb-512a-42ce-995f-d085a1ad56a3-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.448Z

Vjedhjet vazhdojne masivisht panik ne linjen e Unazes

Paraditen e te henes pasagjeret e nje autobusi te linjes se Unazes jane bere protagoniste te nje ngjarjeje te pazakonte. Qytetaret kane perjetuar panik ne afersi te stacionit te trenit pas nje vjedhjeje te ndodhur ne autobus. Ka qene ora 845 kur nje person qe ndodhej ne autobus duke pretenduar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.345Z

10 rregulla si te mposhtni alergjite e pranveres

Transmetuar me 03042014 - 1541 Mbani kapele dhe syze beni dushe te shpeshta dhe me shume shampo Nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes vjen nje liste me 10 keshilla dhe rregulla praktike per te shpetuar nga alergjite ne stinen e pranveresbr br -Mbani syze die

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama