Rezultate te kerkimit per termin: +Mbajini

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.419Z

Maji nis me shi dhe rrufe

brbrNese keni bere plane per fundjave apo per festen e Pashkeve me pare informohuni rreth motit Pranvera e ketij viti e vecanerisht muaji prill jane karakterizuar nga temperatura te fresketa dhe reshje shiu Ne keto kushte sinoptike do te mbyllet ky muaj Sipas parashikimeve te Institutit te Gjeoshken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.892Z

Disa keshilla per sigurine ushqimore

Transmetuar me 10112014 - 2316 Kushte te mira higjienike Duar te pastra siperfaqe te pastra br br Lani duart me uje te ngrohte dhe sapun perpara se te pergatisni ose te hani ushqimbr br Lani enet dhe banaket me uje te nxehte dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.465Z

Qeveria është bërë si letër higjienike

  Viti 2008: Berisha shprehet per nje gazete te madhe amerikane qe e implikon ate ne korrupsion... "Mbajini per leter higjienike ato qe fabrikon me "Erjonet" e tu"… Viti 1996: Berisha u pergjiget dy Kongresmeneve Amerikane, te ardhur per te diskutuar Firmat Piramidale dhe korrupsionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.436Z

Pensionistet greke protestuan per shkurtimin e pensioneve

Transmetuar me 17122015 - 1939 PUBLICITET Athine 17 dhjetor 2015 NOAal - Mbajini duart larg pensioneve tona Me keto thirrje pensionistet greke protestuan sot ne rruget e Athines kunder qeverisebr br Qeveria greke miratoi pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.553Z

Patozi: Mund të jetë hera e fundit që këta burra dhe gra ti shikoni ministra

Astrit Patozi vijon të mbetet gjithnjë e më shumë i pranishëm në publikun shqiptar me anë të statuseve të tij në rrjetin social Facebook. Kësaj here Patozi ka pohuar për ministrat se mund të jetë hera e fundit që i shohim si ministra. Mbajini mend mirë këto pamje, se mund të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.620Z

Apeli i Fullanit: Paratë mbajini në banka, janë të sigurta

Sistemi bankar është i sigurt dhe nuk do të preket nga kriza financiare, e cila mund të japë ndikimet indirekte në disa sektorë. Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, u bën thirrje të gjithë shqiptarëve që të tregohen të matur dhe të kenë besim te sistemi bankar. \"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.430Z

Greqi, pensionistët protestojnë për masat ekonomike

Pensionistët grekë kanë marshuar në rrugët e Athinës, duke mbajtur në duar pankarta ku shkruhej “Mbajini duart larg pensioneve tona”. Kjo protestë vjen pak ditë pas miratimit të buxhetitit nga ana e qeverisë, ku u vunë re shkurtime drastike të pensioneve. Gjatë intervistave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama