Rezultate te kerkimit per termin: +Mbajini

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.100Z

Këshilla të thjeshta por shumë të dobishme për femrat

1.Përdor gjithmonë  locion në fytyrë Aplikoje  para se të shkosh të flesh dhe në mëngjes para se të ikësh në punë. 2.Eksperimento me ngjyrat Zakonisht  ngjyra bezhë dhe kafja janë ngjyra të zakonshme  dhe shumë të mërzitshme kur vjen puna për të lyer  sytë. Nëse merrni rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.960Z

Ulni temperaturen ne kushte shtepie pa perdorur antibiotike

Transmetuar me 27092016 - 0809 dokush e ka provuar te semuret te pakten nje here dhe semundja te jete shoqeruar me temperature te larte Nuk kane qene te pakta rastet kur rritja e menjehershme e temperatures ka cuar ne pasoja te renda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.366Z

4 fakte mbi ushqimin qe duhet ti dini patjeter

Transmetuar me 04092016 - 2235 Do ju prezantojme me 4 fakte mbi ushqimin ne menyre qe te jeni te qarte per zgjedhjet qe beni gjate dites dhe te mos eliminoni ato ushqime qe ne fakt jane shume te rendesishme per mireqenien tuajbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.909Z

5 situata qe mjeku juaj nuk i trajton sic duhet

Transmetuar me 27042015 - 2210 PUBLICITET Nga Maren Kasselikbr br Depresioni- Mjeket shpesh japin ilace kunder depresionit pa nje diagnoze te duhur sipas nje studimi te vitit 2011 te Health Affairs Por monitorimi i simptomave te dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.589Z

Ja si mund ta ulni temperaturën në kushte shtëpie

Kur rritet temperatura do të thotë se pacienti është i infektuar ose ka një çekuilibër në trup. Bakteret, viruset apo mikroorganizma të tjera, janë duke u përpjekur për të gjetur terren. Temperatura e lartë shkaktohet nga faktorë të ndryshëm, siç janë ftohja, gripi apo sëmundjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.459Z

Berisha: Ai që prek këtë sistem dhe kontestin i bie murit me kokë

SHKRUAN: Nevila Përndoj 24-05-2011 12:02Berisha për gjykatën: “Në rastet kur këto (vota) kanë shkuar në KQZ dhe në gjykatë, instancat eprore kanë pasur integritetin, moralin, për t’i njohur ato si të vlefshme edhe për t’i lënë edhe kur ato kanë ndikuar në rezultat. Pra ato q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.057Z

Masakra e paralajmëruar e adoleshentit gjerman

Adoleshenti gjerman që vrau të mërkurën 15 të pafajshëm me armë zjarri e kishte paralajmëruar masakrën në një forum në internet. Lajmi u bë i ditur nga autoritetet policore, të cilat saktësuan se bashkëbiseduesit e tjerë nuk i kishin marrë seriozisht fjalët e 17-vjeçarit. Tim Kre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama