Rezultate te kerkimit per termin: +Mbajini

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.430Z

Greqi, pensionistët protestojnë për masat ekonomike

Pensionistët grekë kanë marshuar në rrugët e Athinës, duke mbajtur në duar pankarta ku shkruhej “Mbajini duart larg pensioneve tona”. Kjo protestë vjen pak ditë pas miratimit të buxhetitit nga ana e qeverisë, ku u vunë re shkurtime drastike të pensioneve. Gjatë intervistave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.407Z

Si të largoni erën e keqe nga këpucët

Të gjithë mendojnë dy herë para se të heqin këpucët kur janë në praninë e të tjerëve, e cila vjen nga turpi i erës që ato mbajnë. Nuk është dicka e pazakontë pasi mund ti ndodhë të gjithëve, sidomos në sezonin e verës, por ekzistojnë disa metoda se si të largoni këtë gjë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.157Z

NJË GJOKS I BUKUR ME ANË TË SPORTIT

Rimodeloni përmasat e tuaja. Vlerësojeni pjesën e krahërorit tuaj duke ndjekur këshillat e ekspertëve. Me pak not bretkose, një tavolinë sërfi dhe disa xhiro me biçikletë mund ta rimodeloni atë, pikërisht ashtu siç dëshironi. Në qoftë se keni vendosur të kujdeseni për gjoksin, pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.294Z

Olldashi: Gazetarë dhe LSI pondikojnë garën për kreun e PD

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/"Përpjekje nga vektorë të majtë" Basha:Do t'u jap status të ri demokratëve LUSHNJE – Kandidati për kreun e PD-së, Sokol Olldashi ka akuzuar dje nga Lushnja, përpjekjet e kundërshtarit politik, LSI-së si dhe analistë të majtë, se po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.628Z

E-maili i vjehrrës për nusen e ardhshme bën xhiron e botës

Ky është një leksion nga interneti për të gjithë vjehrrat: nëse nuk u pëlqen sjellja e nuses suaj të ardhshme, më mirë mbajini për vete mendimet, ose të paktën mos ia dërgoni me e-mail asaj. Një grua nga Britania i dërgoi një e-mail vajzës, që pritet të bëhet nusja e djalit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.617Z

Vape keshilla si ta perballoni pa kondicioner

Transmetuar me 09062014 - 1006 I ftohti i ajrit te kondicionuar behet gjithnje e me i deshiruar me afrimin e stines se nxehte por jo te gjitheve iu pelqen qe ta perdorin pasi ndodh qe ta gjejne veten si te ngrire Per ta limituar ose eliminuar perdorimin e ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.097Z

PD zbulon 007-at e policisë: Mbajini mend mafiozët e Rilindjes (FOTO)

#td_uid_1_5c93ff416545b .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/dbc9a5fb-512a-42ce-995f-d085a1ad56a3-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama