Rezultate te kerkimit per termin: +Mbi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.655Z

Russiagate, hetime mbi operacione financiare të dhëndrit të Trump

Prokurori special që po heton për Russiagate, Robert Mueller, është duke hetuar mbi veprimet financiare të Jared Kushner, dhëndri dhe këshilltari i Donald Trump. Lajmi raportohet nga Ëashington Post, duke cituar burime hetimore që flasin edhe për disa llogari të tjera të personave që ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.854Z

Gana, aeroplani rrëzohet mbi autobus, 10 viktima

Një aeroplan mallrash ka rënë mbi një autobus gjatë uljes në aeroportin e kryeqytetit të Ganës, duke lënë të vdekur të paktën 10 njerëz. Raportet e para thonë se të gjitha viktimat ishin në autobus, ndërsa an&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.730Z

Uragani Sandy lë mbi 100 të vdekur

Shifrat e fundit, pas uraganit“Sandy” flasin se numri i viktimave tashmë ka kaluar mbi 100.Autoritete amerikane thonë se 47 të vdekura janë vetëm në shtetin e Nju Jorku-t, ndërsa rreth 40 të tjera kanë vdekur në shtete tjera amerikane. Ndërsa, 4.5 milion amerikan kanë mbetura p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.232Z

Bush Fotoja mbi New Orleans e gabuar

Xhorxh Bush rrefen se fotografia qe ka bere ndersa Air Force One ishte mbi zonat e shkaterruara nga uragani Katrina ne New Orleans ishte nje gabim i madh. Fotoja e cila u shkrep ne vitin 2005 ndersa presidenti amerikan po shkonte ne Washington u shpernda ne te gjithe boten por percolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.688Z

Proteste ne Mitrovice kunder barrikades mbi ure

brbrNe anen jugore te ures se Ibrit ne Mitrovice ka nisur tubimi kunder vendosjes se nje barrikade te re kete radhe me vazo me lule Ky tubim i paralajmeruar i shqiptareve te Kosoves po mbikeqyret nga trupat e misionit te BE-se EULEX policia e Kosoves dhe KFOR br Pengesa e re mbi ure eshte ngritur ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.263Z

Athina nen flake arrestohen mbi 100 vete

brbrKryeqyteti grek Athina ka kaluar nje nate te trazuar ndersa policia eshte perleshur me protestuesit gjate mesnates pas protestes ne pervjetorin e gjashte te vrasjes se adoleshentit Aleksandros Grigoropulos Tubuesit kane perdorur bomba artizanale ndersa i kane vene flaken makinave dhe dyqaneve n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.540Z

Zjarr ne Australi shkrumbohen mbi 100 shtepi

0 brbr SSSAbrASS brbrZjarri qe perfshiu nje pyll ne Wye River ne shtetin e Viktorias ne Australia shkrumboi mbi 100 shtepi por per fat nuk shkaktoi viktima e te plagosurbrbr brbrFlaket dhe tymi frikesuan banoret qe po festonin Krishtlindjen te cilet u detyruan te braktisin shtepitebrbr brbrMbi 500

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama