Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtjes +Mimi +Kodheli

Total: 2600
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.009Z

Arben Imami nuk pret pasuesene tij Mimi Kodheli në ministri

TIRANË - Ministri në ikje i Mbrojtjes, Arben Imami ka pritur me protokoll ministra mbrojtje të gjysmës së globit. Por nuk ka pritur sot pasuesen e tij, ministren e re shqiptare të Mbrojtjes, Mimi Kodheli. Kjo kuptohet teksa lexon njoftimin zyrtar të MM në faqen online të insitutcionit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.411Z

Kodheli: Ja pse quhem Mimi

Moderatori dhe gazetari Enkel Demi ka pasur të ftuar këtë mbrëmje në emisionin e tij "Shih programin" Në TVSH, ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli, të cilën nuk ka lënë pa e ngacmuar edhe për emrin, që për hir të së vërtetës është shumë i veçantë në Shqipëri. Emër, i cili sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.373Z

Mimi Kodheli: Jemi të limituar për refugjatët!

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli deklaron në një intervistë për Ora News, se Shqipëria nuk mund të presë një numër të lartë emigrantësh nga vendet e Lindjes. Sipas saj, kjo është një çështje shqetësuese për vendet e Ballkanit. Shqipëria është mjaft e limituar, thotë minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.277Z

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli shpallet Qytetare Nderi e bashkisë Klos: Kontribut për ndërtim e urave, rrugëve dhe pastrimin e municioneve

Ministrja e Mbrojtjes, znj. Mimi Kodheli u shpall Qytetare Nderi e Bashkisë Klos në qarkun e Dibrës. Me vendimin nr. 101, datë 24.06.2016 Këshilli Bashkiak vendosi ti japë titullin Qytetare Nderi e Bashkisë Klos, znj. Mimi Kodheli, ministere e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, me m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.510Z

Mimi Kodheli vizite ne Britani

brbrTek Shqiperia do te gjeni nje alet te mire Ky ka qene mesazhi i percjelle nga Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli gjate nje vizite zyrtare ne Britanine e Madhe Ajo eshte pritur ne Londer  nga homologu i saj britanik sekretari i mbrojtjes Michael Fallon me te cilin bisedoi lidhur me marredhenie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.003Z

FOTO LAJM/ 5 gratë ministre të NATO-s,mes tyre edhe Mimi Kodheli

Në të majtë qëndron ministrja e mbrojtjes hollandezja Jeanine Hennis-Plasschaert, Ursula von der Leyen,ministrja gjermane e mbrojtjes, Ine Marie Eriksen Soreide e Norvegjisë dhe Roberta Pinottie e Italisë. Përkrah tyre është edhe ministrja shqiptare e Mbrojtjes Mimi Kodheli. Fotoja ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.482Z

Tensionet në Maqedoni, Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli takon Ali Ahmetin. Leksion për NATO-n në Universitetin e Strugës

Në kulmin e debateve mes Maqedonisë dhe Shqipërisë, Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli zhvilloi një vizitë në vendin fqinj ku u takua edhe me kreun e BDI-së, Ali Ahmeti. Ditët e fundit, Presidenti Ivanov, Gruevski si dhe zyrtarë të lartë rusë kanë akuzuar Shqipërinë se po ndërhy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama