Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtjes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.079Z

Ministria e Mbrojtjes: PS gënjen

Ministria e Mbrojtjes i hodhi poshtë dje si të pavërteta deklaratat e PS për Fushën e Aviacionit në Laprakë. Zëdhënësja e kësaj ministrie, Brikena Arapaj tha dje se deklaratat e Partisë Socialiste përsa i përket privatizimit të pronave në Fushën e Aviacionit janë të pabazuara në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.880Z

Sekuestrohen kamerat e Ministrisë së Mbrojtjes

Grupi hetimor po bën krahasimin e emrave të shënuar në regjistrin e hyrje-daljeve të dikasterit të Mbrojtjes me imazhet që shfaqen në pamjet filmike TIRANË - Grupi hetimor që ka në dorë dosjen “Gërdeci”, ka sekuestruar dhe pritet të përdorë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.373Z

Ministria e Mbrojtjes, kërkon klubin “Partizani”

10/12/2010  Kërkesa depozitohet në sekretarinë e Gjykatës së Tiranës Kërkohet, autorësia e pronësisë së klubit legjendë TIRANE- Pas problemeve të shumta ligjore mbi pronësinë që ka klubi i futbollit “Partizani”, tashmë këtij të fundit i është shtuar edhe një probl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.668Z

Nis ne Akademine e Mbrojtjes kursi i katert i Larte i Sigurise dhe Mbrojtjes

Nis në Akademinë e Mbrojtjes kursi i katërt i Lartë i Sigurisë dhe Mbrojtjes. Në kursin që do të zgjasë 12 javë marrin pjesë ushtarakë të Forcave të Armatosura të Kroacisë, Gjeorgjisë, Greqisë, Forcës s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.232Z

Washington Gatestakon ministrinmaqedonas te Mbrojtjes

WASHINGTON- Ministri i Mbrojtjes i Maqedonise do te takohet me sekretarin amerikan te Mbrojtjes Robert Gejts ne Washington. Zoran Konjanovski ndodhet per vizite zyrtare ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Pas takimit ministri Konjanovski do te zhvilloje nje takim te shkurter dhe ne Zyren per politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.283Z

Dekorohet ish-ministri i Mbrojtjes, Zhulali

Partia Demokratike rehabiliton pas vdekjes Safet Zhulalin, Ministër i Mbrojtjes në vitin 1992-1997, por i larguar prej saj pas këtij viti dhe i akuzuar nga prokruroria për krime kundër njerëzimit, dekorohet për shërbime të shquara nga ministria e Mbrojtjes dhe Presidenti i Republikës. Saf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.843Z

Për Agjencinë e Inteligjencës së Mbrojtjes

14-12-2012 / Nga Arben Imami Iniciativa për hartimin e këtij projektligji “Për Agjencinë e Inteligjencës së Mbrojtjes”  është marrë që para 2 vjetësh. Projektligji i është nënshtruar debatit të gjer&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama