Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtjes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.212Z

Kodheli: Do të depolitizojmëministrinë e Mbrojtjes

TIRANE- Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli garantoi rritjen profesionale dhe depolitizimin në institucionet e Ministrisë së Mbrojtjes. Gjatë një takimi me përfaqësuesen e Departamentit amerikan të Mbrojtjes Evelyn Farkas, Kodheli nënvizoi angazhimin e qeverisë shqiptare në luftimin e feno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.822Z

Ministria e Mbrojtjes kerkon klubin Partizani

10/12/2010Kerkesa depozitohet ne sekretarine e Gjykates se Tiranes Kerkohet autoresia e pronesise se klubit legjende TIRANE- Pas problemeve te shumta ligjore mbi pronesine qe ka klubi i futbollit Partizani tashme ketij te fundit i eshte shtuar edhe nje problem tjeter ligjor pasi mesohet se Ministria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.859Z

Petro Koçi emërohet zv.ministër i Mbrojtjes

Petro Koçi emërohet zv.ministër i Mbrojtjes. Vendimi është marrë në mbledhjen e fundit të Këshillit të Ministrave, ku gjithashtu pati ndryshime zv.ministrash edhe në Ministrinë e Financave dhe në atë të Punëve të Jashtme. Pas emërimit të Petro Koçit, Ministria e Mbrojtjes bëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.079Z

Ministria e Mbrojtjes: PS gënjen

Ministria e Mbrojtjes i hodhi poshtë dje si të pavërteta deklaratat e PS për Fushën e Aviacionit në Laprakë. Zëdhënësja e kësaj ministrie, Brikena Arapaj tha dje se deklaratat e Partisë Socialiste përsa i përket privatizimit të pronave në Fushën e Aviacionit janë të pabazuara në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.880Z

Sekuestrohen kamerat e Ministrisë së Mbrojtjes

Grupi hetimor po bën krahasimin e emrave të shënuar në regjistrin e hyrje-daljeve të dikasterit të Mbrojtjes me imazhet që shfaqen në pamjet filmike TIRANË - Grupi hetimor që ka në dorë dosjen “Gërdeci”, ka sekuestruar dhe pritet të përdorë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.373Z

Ministria e Mbrojtjes, kërkon klubin “Partizani”

10/12/2010  Kërkesa depozitohet në sekretarinë e Gjykatës së Tiranës Kërkohet, autorësia e pronësisë së klubit legjendë TIRANE- Pas problemeve të shumta ligjore mbi pronësinë që ka klubi i futbollit “Partizani”, tashmë këtij të fundit i është shtuar edhe një probl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.668Z

Nis ne Akademine e Mbrojtjes kursi i katert i Larte i Sigurise dhe Mbrojtjes

Nis në Akademinë e Mbrojtjes kursi i katërt i Lartë i Sigurisë dhe Mbrojtjes. Në kursin që do të zgjasë 12 javë marrin pjesë ushtarakë të Forcave të Armatosura të Kroacisë, Gjeorgjisë, Greqisë, Forcës s&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama