Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtsi

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Guardiola lavdron Puyolin

Trajneri i Barcelons, Pep Guardiola, ka lavdruar paraqitjen e qendrmbrojtsit Carles Puyol pas fitores 1-0 ndaj Real Madridit n El Clasico. Zlatan Ibrahimovi shnoi golin e vetm pak minuta pasi ishte inkuadruar n loj si rezervist, por ishte mbrojtsi Puyol ai q mori lvdata pr paraqitjen heroike. 31

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Curri: Do të japim maksimumin që humbja e 2007-s të mos përsëritet

Deklarata Mbrojtsi thekson se tashm ka nisur nj aventur e re dhe krkon rezultat n Rumani N mnyr t pashmangshme, ndeshja e par eliminatore e Euro 2012, q Shqipria do t luaj n fushn e Rumanis, rikthen n plan t par sfidn e fundit q kuqezinjt kan luajtur me kt kundrshtar. M 21 nntor 2007, prfaqsuesja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.616Z

Vrasësi i policëve, burg përjetë

Burg pr jet pr vrassin e dy inspektorve t Qarkullimit Rrugor t Kuksit. Gjykata e Krimeve t Rnda deklaroi fajtor Afrim Hasanajn pr vrasjen me paramendim t dy oficerve t policis. Hasanaj nuk ishte i pranishm n dhnien e vendimit ndrsa mbrojtsi krkoi mas m t leht me arsyetimin se Hasanaj e kishte kryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Kaladze mbetet n Milan

Mbrojtsi i Milanit, Kakhaber Kaladze nuk do t largohet nga klubi gjat afatit kalimtar t janarit, kat ditur menaxheri i tij, Vincenzo Morabito. S fundi qarkulluan spekulime se reprezentuesi gjeorgjian mund t largohet nga Milan pas mungess s paraqitjeve n ekipin e par. Mirpo, Morabito ka theksuar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Shaqiri mposht Gashin e Mehmetin

Skuadra e Baselit, ku luan edhe kosovari Xherdan Shaqiri, ka mposhtur 3:2 Bellinzonn e mesfushorve kosovar, Shklzen Gashi e Genc Memeti, t cilt u ndshkuan me karton t verdh. Shaqiri n minutn e 76 sht inkuadruar n loj, derisa mbrojtsi Beg Ferati ishte n bankin. Gashi, i cili asistoi n golin e par,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Karvajo firmos për dy vjet me Real Madrid

Mbrojtsi Reali i Madridit ka konfirmuar blerjen e mbrojtsit Rikardo Karvajo. 32-vjeari portugez, i cili sht marr nga elsi, ka firmosur kontrat 2-vjeare me klubin spanjoll. Klubi “merengues” nuk i kat ditura shifrat e ktij transferimi, por sipas gazetave “Marca” dhe “As

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.435Z

Carlos prfundon n Corinthians

Roberto Carlos e ka lshuar Fenerbahen dhe sht rikthyer n Brazil. Kt lajm e kat ditur Corinthians, klubi i ri i mbrojtsit t majt, i cili e ka fiksuar edhe datn e prezantimit t futbollistit veteran. Kjo ceremoni sht planifikuar pr datn 4 janar, n stadiumin Parque Sao Jorge t San Paolos, ndrsa mbrojt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama