Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtsi

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.616Z

Vrasësi i policëve, burg përjetë

Burg pr jet pr vrassin e dy inspektorve t Qarkullimit Rrugor t Kuksit. Gjykata e Krimeve t Rnda deklaroi fajtor Afrim Hasanajn pr vrasjen me paramendim t dy oficerve t policis. Hasanaj nuk ishte i pranishm n dhnien e vendimit ndrsa mbrojtsi krkoi mas m t leht me arsyetimin se Hasanaj e kishte kryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Kaladze mbetet n Milan

Mbrojtsi i Milanit, Kakhaber Kaladze nuk do t largohet nga klubi gjat afatit kalimtar t janarit, kat ditur menaxheri i tij, Vincenzo Morabito. S fundi qarkulluan spekulime se reprezentuesi gjeorgjian mund t largohet nga Milan pas mungess s paraqitjeve n ekipin e par. Mirpo, Morabito ka theksuar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Shaqiri mposht Gashin e Mehmetin

Skuadra e Baselit, ku luan edhe kosovari Xherdan Shaqiri, ka mposhtur 3:2 Bellinzonn e mesfushorve kosovar, Shklzen Gashi e Genc Memeti, t cilt u ndshkuan me karton t verdh. Shaqiri n minutn e 76 sht inkuadruar n loj, derisa mbrojtsi Beg Ferati ishte n bankin. Gashi, i cili asistoi n golin e par,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Karvajo firmos për dy vjet me Real Madrid

Mbrojtsi Reali i Madridit ka konfirmuar blerjen e mbrojtsit Rikardo Karvajo. 32-vjeari portugez, i cili sht marr nga elsi, ka firmosur kontrat 2-vjeare me klubin spanjoll. Klubi “merengues” nuk i kat ditura shifrat e ktij transferimi, por sipas gazetave “Marca” dhe “As

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.435Z

Carlos prfundon n Corinthians

Roberto Carlos e ka lshuar Fenerbahen dhe sht rikthyer n Brazil. Kt lajm e kat ditur Corinthians, klubi i ri i mbrojtsit t majt, i cili e ka fiksuar edhe datn e prezantimit t futbollistit veteran. Kjo ceremoni sht planifikuar pr datn 4 janar, n stadiumin Parque Sao Jorge t San Paolos, ndrsa mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.363Z

Lëv: Balak do të jetë përsëri kapiteni

Gjermania Mikael Balak do t mbaj prsri shiritin e kapitenit t Kombtares gjermane. Ky sht konfirmimi i drejtuesit t stolit t “Mannschaft”, Joakim Lv. Prpara startit t Euro 2012, trajneri ka ndrhyr pr t mbyllur shtjen e shprthyer pas Kups s Bots 2010. Lv theksoi se Balak, q nuk sht prfshi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Pepe mungon pr gjasht muaj

Gjiganti spanjoll Real Madrid ka njoftuar t dieln se mbrojtsi Pepe do t qndroj jasht fushs pr rreth gjasht muaj. Reprezentuesi portugez i ka ar nj ligament krucial n gjurin e kmbs s djatht, kan zbuluar analizat mjeksor t dieln. Ai do ti nnshtrohet operacionit n ditt e ardhshme dhe pritet t qndro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama