Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.823Z

Megjithatë Essien bëhet i Milanit

Michael Essien është zyrtarisht futbollist i Milanit. Lajmi është dhënë nga vetë klubi kuqezi në një komunikatë për shtyp: "AC Milan komunikon se ka marrë nga Chelsea Michael Essien, që ka firmosur një kontratë deri n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.168Z

Abdixhiku: Republikës megjithatë i duhej uniteti sot

Njohësi i rrethanave politike, Lumir Abdixhiku, ka thënë se një president që i sjell më shumë dëshprim nuk i duhet Kosovës. “Një President që sjellë më shumë dëshpërim e hidhërim se sa gëzim e festë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.929Z

Megjithat

• Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.741Z

Megjithatë, Puhie Demaku nuk shkon në Beograd

Në forumin e organizuar nga “Council for Inclusive Govermance” (CIG), në Beograd që pritet të mbahet të shtunën, nuk do të shkojë edhe deputetja e Vetëvendosjes, Puhie Demaku Lajmin e ka konfirmuar për Indeksonline vet deputetja e VV-s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.180Z

Megjithatë luhen dy xhirot e fundit në La Liga

Megjithatë dy xhirot e fundit të La Ligas, do të zhvillohen. Gjykata e Lartë në Spanjë, ka marrë vendim që të anulojë grevën e paralajmëruar, nga Federata e Futbollit të Spanjës dhe Shoqata e Futbollistëve. Greva fillimisht i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.984Z

E megjithat

• Blendi KajsiuNë një replikë me shkrimin tim “Ngërçi politik i PD-së”, zoti Aldo Bumçi më akuzon se në atë shkrim unë nuk argumentoj dhe nuk jap asnjë fakt se përse qeverisja e PD-së është e pasuksesshme. Zoti Bumçi ka tërësisht të drejt�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.144Z

Dështimi i motrave Istrefi.. megjithatë Nora “krenohet”

U përfol dhe vazhdon të përfolet kudo për motrat Istrefi. Videoklipi i fundit i Erës, në të cilat marrin pjesë tri motrat, nuk u prit siç ato e kishin “paramenduar”. Lëvizjet “seksi” dhe provokative” të Nores, N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama