Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.180Z

Megjithatë luhen dy xhirot e fundit në La Liga

Megjithatë dy xhirot e fundit të La Ligas, do të zhvillohen. Gjykata e Lartë në Spanjë, ka marrë vendim që të anulojë grevën e paralajmëruar, nga Federata e Futbollit të Spanjës dhe Shoqata e Futbollistëve. Greva fillimisht i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.984Z

E megjithat

• Blendi KajsiuNë një replikë me shkrimin tim “Ngërçi politik i PD-së”, zoti Aldo Bumçi më akuzon se në atë shkrim unë nuk argumentoj dhe nuk jap asnjë fakt se përse qeverisja e PD-së është e pasuksesshme. Zoti Bumçi ka tërësisht të drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.144Z

Dështimi i motrave Istrefi.. megjithatë Nora “krenohet”

U përfol dhe vazhdon të përfolet kudo për motrat Istrefi. Videoklipi i fundit i Erës, në të cilat marrin pjesë tri motrat, nuk u prit siç ato e kishin “paramenduar”. Lëvizjet “seksi” dhe provokative” të Nores, N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.226Z

Megjithatë, Ivanoviq mbetet në burgun e Prishtinës

Zëdhënësja e EULEX-it Irina Gudeljeviq, tha se për shkak të ankesës, Oliver Ivanoviqit ende nuk është transferuar nga burgu Prishtinës për në atë të Mitrovicës. Gudeljeviq deklaroi se prokurori ndërkombëtar nga Prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.147Z

Megjithatë Valtoni e kishte Afronën para Bleros (Video)

Lajmi i publikuar nëpër portale se e dashura e re e Bleros, modelja Afrona Dika ishte në lidhje dashurie me këngëtarin Valton Krasniqin, u mohua edhe nga Afrona, por edhe nga Valtoni. Këngëtari Krasniqi deklaroi se Afrona ka qenë vetëm një pjesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.149Z

Megjithatë, vazhdon dialogu!

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai serb Ivica Daçiq dhe do të vazhdojnë dialogun në Bruksel në prani të përfaqësueses së Lartë të BE-së, Catherine Ashton. Pritet që raundi aktual i bisedimeve do të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.149Z

Kosovari që e përloti botën, megjithatë iu pranua goli (Video)

Në Kupën Ballkanike për grupmoshat U11 në futboll i cili po mbahet në Altinordu të Turqisë, ku po marrin pjesë edhe ekipi kosovar 2 Korriku, është parë një gjest që ndodhë rrallëherë në futboll. Në gjysmëf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama