Rezultate te kerkimit per termin: +Mehmeti

Total: 3417
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.613Z

Mehmeti në SC Kriens

Futbollisti kosovar, Genc Mehmeti i ka dhënë fund aventurës së tij dy vjeçare në elitën e futbollit zviceran me Bellinzona. 29 vjeçari nga edicioni i ri do të luajë në Ligën e Dytë të Zvicrës me ekipin SC Kriens. Lajmi është bërë i ditur edhe në ueb faqen zyrtare të këtij klubi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.779Z

Mehmeti shënon sërish nga bankina

Nofkën 'superzëvendësues", Agon Mehmeti po e vërteton se nuk e ka marrë rastësisht. Sulmuesi i Malmos sërish shënoi gol, pas inkuadrimit nga bankina në fushë. Atij iu deshën vetëm tre minuta për ta barazuar rezultatin në ndeshjen miqësore me Gaisin (1:1). Sulmuesi me prejardhje nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.213Z

Mehmeti lëndohet sërish

Nga Express më 26 prill 2011 në ora 12:55 Agon Mehmeti është lënduar sërish. Sulmuesi kosovar është detyruar ta lëshojë fushën në sfidën e Malmos ndaj Elfsborgut. 5 minuta pa përfunduar pjesa e parë, ai është zëvendësuar nga bashkëkombësi Dardan Rexhepi. Mehmeti po lëngont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.226Z

Mehmeti Elitat shqiptare jane zhdukur

Analisti i njohur shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti është shprehur se trevat shqiptare sot nuk janë më si ato në kohën e Faik Konicës dhe Nolit. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Mehmeti ka deklaruar se ecuria dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.588Z

Ministri Beqiri priti poetin Din Mehmeti

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, z. Valton Beqiri, priti poetin e shquar, z. Din Mehmeti, i cili shoqërohej nga Ali Jasiqi, Jonuz Fetahu dhe Jetish Kadishani. Me këtë rast, poeti Din Mehmeti ia dhuroi Ministrit Valton Beqiri kompletin e librave të tij, botimi i të cilit është mbës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.157Z

Mehmeti takon Kryeministrin holandez

Sekretari për Marrëdhënie me jashtë i AKR’së, Gëzim Mehmeti, po qëndron si mysafirë i partisë VVD për një vizitë disa ditëshe në Holandë.Gjatë kësaj vizite, Mehmeti është takuar me Kryeministrin e Holandës, Mark Rutte dhe me Sekretarin për Marrëdhënie me Jashtë, Pieter v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.385Z

Agon Mehmeti shkëlqen te Malmo

Malmo, 25 gusht - Sulmuesi kosovar Agon Mehmeti ia siguroi fitoren Malmos në udhëtim kundër Halmstadit me rezultat 2:0. Ai shënoi dy golat për Malmon që është duke luftuar për titull të kampionit në Suedi. Ndeshja e luajtur të hënën i takonte javës së 20-të të kampionatit suedez. M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama