Rezultate te kerkimit per termin: +Mehmeti

Total: 3417
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.226Z

Mehmeti Elitat shqiptare jane zhdukur

Analisti i njohur shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti është shprehur se trevat shqiptare sot nuk janë më si ato në kohën e Faik Konicës dhe Nolit. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Mehmeti ka deklaruar se ecuria dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.588Z

Ministri Beqiri priti poetin Din Mehmeti

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, z. Valton Beqiri, priti poetin e shquar, z. Din Mehmeti, i cili shoqërohej nga Ali Jasiqi, Jonuz Fetahu dhe Jetish Kadishani. Me këtë rast, poeti Din Mehmeti ia dhuroi Ministrit Valton Beqiri kompletin e librave të tij, botimi i të cilit është mbës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.157Z

Mehmeti takon Kryeministrin holandez

Sekretari për Marrëdhënie me jashtë i AKR’së, Gëzim Mehmeti, po qëndron si mysafirë i partisë VVD për një vizitë disa ditëshe në Holandë.Gjatë kësaj vizite, Mehmeti është takuar me Kryeministrin e Holandës, Mark Rutte dhe me Sekretarin për Marrëdhënie me Jashtë, Pieter v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.385Z

Agon Mehmeti shkëlqen te Malmo

Malmo, 25 gusht - Sulmuesi kosovar Agon Mehmeti ia siguroi fitoren Malmos në udhëtim kundër Halmstadit me rezultat 2:0. Ai shënoi dy golat për Malmon që është duke luftuar për titull të kampionit në Suedi. Ndeshja e luajtur të hënën i takonte javës së 20-të të kampionatit suedez. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.398Z

Shah, Dritan Mehmeti shpallet sërish kampion

Kampion doli ai që pritej. Është Dritan Mehmeti fitues i kampionatit kombëtar individual të shahut. Konfirmimi për një nga shahistët më të mirë të Shqipërisë erdhi pas 9 raundesh në sallën e këtij sporti në stadiumin kombëtar Qemal Stafa. Me vetëm gjysmë pike më shumë mundi t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.339Z

Kim Mehmeti: Politikanëve iuintereson Shqipëria e ndarë

Analisti Kim Mehmeti, në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja, deklaroi se politikanëve u leverdis që të kemi 5 Shqipëri. Ne kemi politikanë që vishen me Versace, por mendësinë e kanë të Konferencës së Londrës në 1913. Është e paimagjinueshme që mos të ketë një mendës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.984Z

Mehmeti&Kraja

12/02/2005  Mehmet Kraja: “Pavarësisht se institucionet e kulturës dhe të shtetit japin çmime, kjo nuk ndryshon gjë në esencën e saj, pozita e krijuesit në këtë shoqëri të tranzicionit është shumë e ngatërruar në pikëpamjen e një ekzistence normale dhe të një lirie t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama