Rezultate te kerkimit per termin: +Mel +Gibson

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.948Z

Tjetr gaf e Mel Gibson

Tjetër gafë e aktorit të çmimit Oskar, Mel Gibson. Sipas një faqe interneti gossip, aktori gjatë një zënke me ish të dashurën ruse, pianisten Oksana Grigorieva ka përdorur fjalën “zezak”. Lajmi publikohet në faqen e internetit Radaronline, ku ndodhen gjithashtu di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.024Z

Mel Gibson, aktori ndahet nga e dashura Oksana

Në media bëri bujë lajmi se Mel Gibson do të divorcohej për të bërë publike lidhjen me modelen dhe këngëtaren ruse Oksana Grigorieva. Pak kohë pas kësaj, çifti bëri të ditur se priste një fëmijë. Tani bëhet e ditur se vetëm pesë muaj pas lindjes së vajzës Gibson dhe Grigoriev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.744Z

Jodie Foster mbron Mel Gibson

Jodie Foster ka dalë sërish në mbrojtje të Mel Gibson. Aktorja ka theksuar se kolegu i tij, i cili ka shumë probleme në jetën e tij personale, nuk sillet si një personazh i famshëm dhe se nuk i pëlqen jeta shoqërore e Hollywood-it.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.122Z

Mel Gibson akuzohet se pështyu fotografen

Aktori dhe fituesi i çmimit Oskar, Mel Gibson është duke u hetuar nga autoritetet australiane nën akuzën abuzim fizik dhe verbal ndaj fotografes të “News Corp Austrialia”, Kristi Miller. Mel Gibson e ka gjetur veten në qendër të akuzave pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.781Z

Mel Gibson, divorc rekord prej 357 milionë eurosh

Robin Gibson nuk e fal aktorin e famshëm dhe i kërkon një shifër astronomike. Bashkëshortja i ka kërkuar Mel Gibsonit divorcin dhe sipas ligjeve kaliforniane, asaj i takon gjysma e pasurisë së aktorit, pra shifra rekord prej rreth 357 milionë euro. Çifti është martuar prej 20 vjetësh d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.893Z

Mel Gibson dhe e dashura e tij e re (FOTO)

Pas problemeve të shumta që kaloi me ish-bashkëshorten, e cila e denoncoi për dhunë fizike, Mel Gibson duket se ka filluar një marrëdhënie të qetë me Nadia Lanfranconi. 56-vjeçari është fotografuar duke shëtitur dhe duke kaluar një kohë relaksuese me të dashurën e ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.330Z

Mel Gibson, personifikimi i filmave epikë, problemet me alkoolin dhe femrat

Mel Gibson, personifikimi i filmave epikë e historikë Mbetet gjithnjë në krye të listës, si një ndër personazhet më tërheqës dhe më të pushtetshëm të skenës së madhe. Të gjithë e kanë parë dhe e adhurojnë si aktor pa e ditur se prapa skenave dhe të gjitha trukeve qëndron për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama