Rezultate te kerkimit per termin: +Mengjesin

Total: 4239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.847Z

Edgari energjik ne mengjesin e sotem

Banoret fillojne te zgjohen me heret se zakonisht mengjesin e sotem duke qene se kane fjetur me shpejt se ditet e tjera ne darke. Banori i pare i cili zgjohet mengjesin e sotem eshte Edgari. Pasi tij zgjohet Liami i cili rri kapur pas hekurave te dhomes-burg dhe pas tij zgjohet edhe Ermali. Edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.268Z

Banoret aktive ne mengjesin e sotem

Banoret e pare qe zgjohen mengjesin e sotem jane Edgari dhe Liami te cilet dalin ne kopsht dhe fillojne qe te bisedojne per ngjarjet qe i kane ndodhur gjate dites se djeshme. Pak minuta me vone Liami shkon ne dhomen e gjumit dhe fillon qe ti zgjoje banoret duke i thene se duhet te cohen duke i a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.297Z

Mediu ne Mengjesin e lutjeve

Aktiviteti Ne SHBA Ministri i Mjedisit kreu i Partise Republikane Fatmir Mediu ka nisur nje vizite ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes per te marre pjese ne Mengjesin e lutjeve nje aktivitet ky i pervitshem ku mblidhen aktoret kryesore te politikes amerikane. Te pranishem ne kete aktivitet ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.360Z

Perplasja me arme mengjesin e 5 janarit

Ngjarja Perplasja mes bandave rivale te kromit qe u perkasin dy fiseve te njohura ne Bulqize mengjesin e dates 5 janar coi ne vrasjen e nje personi dhe plagosjen e dy te tjereve. Ne njoftimin zyrtar policia lokale me pas njoftoi se viktima ishte Fehmi Kurcani 49 vjec ndersa te plagosurit ishin Eleo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.961Z

Mediu ne Mengjesin e Lutjeve

Me ftesë nga Kongresi Amerikan, kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu dhe deputeti i PDIU-së, Dashamir Tahiri moren pjese ne mengjesin e lutjeve, nje ceremoni tradicionale, ku pervec personaliteteve boterore, moren pjese edhe presidenti Barack Obama, zevendespresidenti Joe B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.360Z

Franci i kerkon Ermalit mengjesin ne krevat. Ermali mohon Situata gazmore ne shtepi

Banoret jane zgjuar vone ne mengjesin e sotem e pasi kryejne punet e para te mengjesit Franceska i kerkon Ermalit ti sjelle mengjesin ne krevat dhe i ben listen e gjerave qe do ti sherbehen. Ermali e imiton teksa ajo flet por nuk ia ploteson kerkesen e thote se ia ka sjelle gjithe keto dite mengjesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.734Z

Nishani ne SHBA do te marre pjese ne Mengjesin e Lutjeve

Transmetuar me 03022014 - 0841 Presidenti Bujar Nishani PUBLICITET Uashington 3 shkurt 2014 NOAal- Presidenti i Republikes Bujar Nishani eshte nisur sot per nje vizite ne Shtetet e Bashkuara te Amerikesbr br Vizita e tij behet ne per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama