Rezultate te kerkimit per termin: +Mengjesin

Total: 4239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.337Z

Sherr ne gjendje te dehur nje i vdekur

DURRES- Nje sherr banal i ka marre jeten nje shtetasi ndersa nje tjeter eshte ne gjendje kome. Policia e Durresit njofton se mbremjen e djeshme shtetasit Krenar Mustafa 42 vjec nga Durresi dhe Astrit Piku ne gjendje te dehur jane konfliktuar me gure me njeri-tjetrin. Si pasoje e plageve te renda sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.489Z

Shkoder shkembim zjarri me policineprangoset 35-vjecari

Ngjarja ndodhi mengjesin e sotem ne fshatin Kir te Dukagjinit kur policia ka tentuar te arrestoje shtetasit Dede Prozhni 35 vjec. Ky shtetas kishte tentuar te vriste dy persona gjate oreve te nates dhe policia eshte vene ne ndjekje te tij. Per dy ore rresht policia ka luftuar per te arrestuar burrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.785Z

Aksident tek kthesa e Krrabes plagoset nje person

pNje aksident me pasoje plagosjen e nje personi ka ndodhur mengjesin e sotem ne aksin rrugor Elbasan-Tiranep pAksidenti ka ndodhur ne kthesen e Krrabes ku nje automjet me targa EL 1859 B ka dale nga rruga duke perfunduar ne kanal dhe per pasoje eshte plagosur rende drejtuesi i mjetit Spiro Golecip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.599Z

Kapet furgoni me 11 emigrante

Nje i dyshuar per trafik te klandestineve u shpall ne kerkim, ndersa 11 persona u ndaluan nga policia e Mallakastres mengjesin e djeshem, gjate nje operacioni. Ndalimi eshte kryer ne aksin rrugor Fier-Ballsh, ndersa mjeti tip furgon, me targa taksie, TR579B, udhetonte drejt Kakavijes dhe ne bord ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.809Z

Shkaterrohet stacioni hekurudhor

Librazhd - Persona te paidentifikuar kane vjedhur mengjesin e djeshem stacionin e hekurudhes ne Librazhd, duke demtuar rende edhe pajisjet e komunikimit. Policia nisi hetimet dhe shoqeroi nje te dyshuar me inicialet A. K., si autor i mundshem i krimit. Burime zyrtare thane dje se ngjarja eshte shenu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.734Z

Kercenon gruan per xhelozi

TIRANE - Burri kercenon per vdekje bashkeshorten, e cila e ka denoncuar ne komisariat. Policia ndaloi mengjesin e djeshem Fatmir Dedjan, 54 vjec, banues ne fshatin Ndroq, te Tiranes. Burime zyrtare thane se moren nje kallezim nga Sh. Dedja, 53 vjece, e cila kishte rrefyer se dy dite me pare bashkesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.020Z

I denuar per trafik vizash, kapet 26-vjecari

KORCE - Nje 26-vjecar i denuar ne mungese me 3 vjet burg, per mashtrim te disa personave per nxjerrje te vizave greke, per qellime perfitimi, u arrestua mengjesin e djeshem nga policia e Korces. Burime zyrtare thane se Altin Xhangolli, banues ne fshatin Dishnice, ishte denuar nga Gjykata e Korces me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama