Rezultate te kerkimit per termin: +Mengjesin

Total: 4239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.809Z

Shkaterrohet stacioni hekurudhor

Librazhd - Persona te paidentifikuar kane vjedhur mengjesin e djeshem stacionin e hekurudhes ne Librazhd, duke demtuar rende edhe pajisjet e komunikimit. Policia nisi hetimet dhe shoqeroi nje te dyshuar me inicialet A. K., si autor i mundshem i krimit. Burime zyrtare thane dje se ngjarja eshte shenu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.734Z

Kercenon gruan per xhelozi

TIRANE - Burri kercenon per vdekje bashkeshorten, e cila e ka denoncuar ne komisariat. Policia ndaloi mengjesin e djeshem Fatmir Dedjan, 54 vjec, banues ne fshatin Ndroq, te Tiranes. Burime zyrtare thane se moren nje kallezim nga Sh. Dedja, 53 vjece, e cila kishte rrefyer se dy dite me pare bashkesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.020Z

I denuar per trafik vizash, kapet 26-vjecari

KORCE - Nje 26-vjecar i denuar ne mungese me 3 vjet burg, per mashtrim te disa personave per nxjerrje te vizave greke, per qellime perfitimi, u arrestua mengjesin e djeshem nga policia e Korces. Burime zyrtare thane se Altin Xhangolli, banues ne fshatin Dishnice, ishte denuar nga Gjykata e Korces me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.367Z

Arsenal municionesh, ndalohet 43-vjecari

DIBER - Policia e Dibres ndaloi mengjesin e djeshem nje 43-vjecar, pasi ne banesen e tij u gjet nje sasi prej 8640 fishekesh, te cilat ai i mbante pa leje. Zedhenesi i policise se Qarkut te Dibres, Aldo Puca, tha dje se “forcat e policise ushtruan nje kontroll ne banesen e shtetasit Spiro Koltraka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.591Z

Fshihej ne Durres, pranga te denuarit

Durres - Policia e Durresit arrestoi mengjesin e djeshem nje 35-vjecar nga Tirana, i cili ishte denuar ne mungese me 2 vjet e gjysme burg, per vepren penale te vjedhjes me dhune, ne bashkepunim. Burime zyrtare nga policia thane se Klodian Krasniqi, 35 vjec, u kap ne qytetin bregdetar, pasi ishin sig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.674Z

Fyen policet, pranga 33-vjecarit

Nje 33-vjecar eshte arrestuar mengjesin e djeshem nga policia e Elbasanit, pasi ka fyer e kundershtuar patrullen e grupit te gatshem te komisariatit. Burime zyrtare thane se, Saimir Binjaku, ne debat e siper ka kundershtuar dhe fyer per shkak te detyres punonjesit e grupit te gatshem te policise, te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.248Z

Merimanga pickon te moshuaren

Nje e moshuar eshte pickuar nga merimanga e zeze ndersa kryente punet e shtepise. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e djeshem ne fshatin Konizbalte te Beratit, ndersa perfundoi ne spital 75-vjecarja Marie Cuku. Gjendja shendetesore e gruas mesohet se ka qene e rende, por nderhyrja e bluzave te bardha ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama