Rezultate te kerkimit per termin: +Mengjesin

Total: 4239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.367Z

Arsenal municionesh, ndalohet 43-vjecari

DIBER - Policia e Dibres ndaloi mengjesin e djeshem nje 43-vjecar, pasi ne banesen e tij u gjet nje sasi prej 8640 fishekesh, te cilat ai i mbante pa leje. Zedhenesi i policise se Qarkut te Dibres, Aldo Puca, tha dje se “forcat e policise ushtruan nje kontroll ne banesen e shtetasit Spiro Koltraka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.591Z

Fshihej ne Durres, pranga te denuarit

Durres - Policia e Durresit arrestoi mengjesin e djeshem nje 35-vjecar nga Tirana, i cili ishte denuar ne mungese me 2 vjet e gjysme burg, per vepren penale te vjedhjes me dhune, ne bashkepunim. Burime zyrtare nga policia thane se Klodian Krasniqi, 35 vjec, u kap ne qytetin bregdetar, pasi ishin sig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.674Z

Fyen policet, pranga 33-vjecarit

Nje 33-vjecar eshte arrestuar mengjesin e djeshem nga policia e Elbasanit, pasi ka fyer e kundershtuar patrullen e grupit te gatshem te komisariatit. Burime zyrtare thane se, Saimir Binjaku, ne debat e siper ka kundershtuar dhe fyer per shkak te detyres punonjesit e grupit te gatshem te policise, te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.248Z

Merimanga pickon te moshuaren

Nje e moshuar eshte pickuar nga merimanga e zeze ndersa kryente punet e shtepise. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e djeshem ne fshatin Konizbalte te Beratit, ndersa perfundoi ne spital 75-vjecarja Marie Cuku. Gjendja shendetesore e gruas mesohet se ka qene e rende, por nderhyrja e bluzave te bardha ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.971Z

Falsifikimi, pranga nepunesit te gjendjes civile

Nepunesi i gjendjes civile ne Bashkine e Belshit eshte arrestuar mengjesin e djeshem nen akuzen e "falsifikimit te dokumenteve". Burime nga Drejtoria e Policise se Qarkut te Elbasanit bene te ditur se 45-vjecari Nevruz Pepa ka leshuar nje certifikate false me fotografi per 20-vjecarin Klement Lala,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.973Z

Kakavije, nis fluksi i hyrjes

Mengjesin e djeshem ne doganen kufitare te Kakavijes eshte shenuar nje numer i larte emigrantesh shqiptare, te cilet kane lane pas token greke per te udhetuar ne drejtim te Shqiperise. Deri ne oren 10:00 te dites se djeshme nepermjet kesaj dogane kane hyre ne Shqiperi rreth 3800 persona dhe 700 auto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.371Z

Arrestohen drejtuesit e "Yllit te Kuq" serb

Nje skandal rrezikon te gjunjezoje futbollin serb. Drejtuesit e klubit me prestigjioz te vendit, Ylli i Kuq i Beogradit, kane perfunduar ne pranga mengjesin e dites se djeshme, pas nje aksioni blic te policise. Behet fjale per shitje ndeshjes dhe para te pista, te cilat kane nje prejardhje mafioze,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama