Rezultate te kerkimit per termin: +Mengjesin

Total: 4239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.820Z

Thaci do marre pjese ne Mengjesin e Lutjeve ne Uashington

brbrZevendeskryeministri dhe ministri i Jashtem Hashim Thaci eshte ftuar dhe pritet te marre pjese ne Mengjesin Kombetar te Lutjeve me 5 shkurt 2015 ne Washington te Shteteve te Bashkuara te Amerikes Sipas Kosovapress ky aktivitet po zhvillohet per heren e 63-te mbahet rregullisht te enjten e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Berisha ne SHBA, do marre pjese ne Mengjesin e Lutjeve

Kryeministri Berisha ndodhet ne Shtetet e Bashkuara per nje vizite, gjate se ciles do te marre pjese ne Mengjesin Kombetar te Lutjeve ne Uashington. Ky forum mbahet cdo vit ne muajin shkurt dhe mbledh udheheqes nga e gjithe bota. Vizita e pare e kryeministrit ishte ne zyren e anetarit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.252Z

U mbyt nje jave me pare gjendet mengjesin e sotem

style=positionrelativez-index2> Trupi i 14 vjecarit te mbytur nje jave me pare ne Shijak u gjend ne ujerat e lumit Erzen. Metjon Dhimitri 14 vjecari i mbytur aksidentalisht eshte gjetur mengjesin e sotem ne brigjet e lumit Erzen prane fshatit Rreth te Shijakut. Burime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.409Z

Banoret te heshtur mengjesin e sotem Ermali e Liami pastrojne shtepine

Ndizen dritat dhe vendoset muzika ne sfond si cdo dite nga Vellai i Madh gje e cila ben qe banoret te fillojne te zgjohen nje edhe nga nje mengjesin e sotem. Banoret e pare qe zgjohen si gjithmone jane Ermali dhe Liami. Ndersa Liami fillon te merret me veten dhe pastertine personale Ermali shkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.037Z

Incidentet tre viktima mengjesin e se dieles

Tre shtetas humbën jetën mëngjesin e së dielës, në lidhje me incidente të ndryshme të ndodhura në disa rajone të vendit. Në fshatin Koprenckë, pranë Skraparit, 42-vjeçari Fatos Dyrmishi mbeti i vdekur në vend, nd&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.965Z

Zgjedhjet, rezultatet e para, mengjesin e se henes

Vetem ne oret e para te mengjesit te se henes do te mesohen rezultatet paraprake zyrtare nga ana e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve te Kosoves per zgjedhjet lokale te 15 nentorit, te parat qe pas shpalljes se pavaresise. Me pare KQZ-ja publikoi se ne votime kane marre pjese 45.36 perqind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.944Z

5 keshilla per te zgjedhur mengjesin e duhur

Transmetuar me 03092014 - 0744 PUBLICITET Mengjes Por cili Mes frutave produkteve te konfeksionuara qumeshtit djathit etj cfare mund te zgjidhetbr br Per ta pasur me te lehte konsumin e nje mengjesi te shendetshem jane pese

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama