Rezultate te kerkimit per termin: +Mikaeles

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.342Z

15 vjecarja qe dominoi “Supermodel of Albania”

Eshte vetem 15 vjec dhe arriti te triumfoje ne pasarelen e “Super Model of Albania” mes 130 vajzave pjesemarrese. Mikaela Brokeri, vajza nga Vlora, pervecse nje bukuroshe e denje per nje konkurs bukurie, eshte edhe nje muzikante e talentuar. Babai i saj, Pirro i cili e shoqer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.764Z

Nen magjine e Marie Krajes

Nis edicioni i 11-te i Festivalit Nderkombetar te Muzikes Operistike. Kengetare nga kater kontinente ne gare per cmimet e medha. Nen gjykimin e nje jurie te perbere nga emra te njohur te muzikes operistike mbarekombetare E shkuara i le radhen se tashmes qe tradita te vazhdoje duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.364Z

Inva Mula nga Opera e Parisit tek Marie Kraja

Mbrëmë ajo hoqi petkun e Margaritës. Jehona e duartrokitjeve është kaq e freskët, kaq e prekshme. Përkundër fatit tragjik të heroinës, asaj qysh herët i ka shndritur një tjetër yll. Ishin plot 12 shfaqje impenjative, të veprës emblemë në operistikën franceze. Prej datës 22 shtator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.346Z

Arnita Beqiraj, nje "Miss" jo vetem e bukur... Intervistoi: Fjoralba Shahaj

Intervista/ Rrefehet 18-vjecarja qe pak jave me pare rrembeu kuroren e "Miss Albania" dhe qe perfaqesoi vendin ne Kine, ne eventin e madh "Miss World 2010" Bukuroshja nga Vlora qe mban mbi krye kuroren e "Miss Albania 2010" permbush me se miri qellimin qe ky spektakel pati ne edicionin e sivjetsh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama