Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.166Z

Robinho mbetet në Milan

Sulmuesi Robinho ka mohuar spekulimet rreth rikthimit të tij në Santos duke insistuar se ndihet i lumtur në Milan. 28 vjeçari spekulohej se mund ti bashkohet ish skuadrës së tij në formë huazimi, por ai ka theksuar se nuk do të lëviz nga San Siro. “E njoh mirë futbollin dhe e di se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.930Z

Milan Junior Camp, përzgjidhen 5 fëmijët për AC Milan

Përfundoi nën larminë e fëmijëve kuqezinj edhe edicioni i tretë i projektit "Milan Junior Camp", një traditë disa vjecare mes klubit të Milanit dhe sjellë në Shqipëri falë suportit të vazhdueshëm të kompanisë "Taci Oil". Në përfundim të një trajnimi 5-ditor m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.274Z

Formacionet zyrtare:Udinese - Milan

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Udinese – Milan, ku në Friuli këto dy skuadra do të hapin xhiron e pestë të Serie. Udinese: Karnezis; Wague, Domizzi, Piris; Edenilson, Badu, Iturra, Fernandes, Ali Adnan; Thereau, Di Natale. AdPlatformZone = {id:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.614Z

Milan rikthehet për fitore

Stephan El Shaarawy edhe njëherë ka treguar aftësitë e tij duke asistuar dhe shënuar dy gola në fitoren e Milanit në Catania që u zhvillua të premten ku Milan fitoi me rezultat 3-1. Të parët në epërsi erdhën Catania me golin e Legrottalie me kokë në minutën e 11-të. Pas kësaj minu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.236Z

Milan e meritoi titullin

Nga Express më 10 maj 2011 në ora 10:10 Trajneri i Interit, Leonardo, ka pranuar se ish klubi i tij Milan e meritoi titullin e kampionit në Serie A, pasi mori pikën e nevojshme kundër Romës të shtunën që ia siguruan Scudetton e parë nga 2004. Leonardo braktisi Rossonerët gjatë verë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.786Z

Legrottaglie në Milan

Nga Express më 31 janar 2011 në ora 21:02 Milan ka përforcuar ekipin me transferimin e qendërmbrojtësit veteran Nicola Legrottaglie nga Juventus. Legrottaglie, 34 vjeç, ka nënshkruar kontratë deri më 30 qershor, të ngjashme me atë të holandezit Mark van Bommel, i cili erdhi nga Baye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.248Z

Milan kërkon Abidalin

Nga Express më 29 shtator 2011 në ora 15:10 Kontrata e Eric Abidalit me Barcelonën skadon në fund të këtij sezoni dhe situatën e mbrojtësit francez është duke e përcjell me vëmendje Milan, kanë njoftuar mediet italiane të enjten. Abidal ende nuk ka nënshkruar vazhdimin e kontrat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama