Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.164Z

Anceloti synon kthesen ne UEFA

Trajneri i Milan Karlo Ançeloti deklaron se kerkon nga skuadra te beje nje ndeshje te mire ndaj Lacios ne Kupen e Italise, per te lene pas performancen e dobet perballe Palermos. Sipas tij kampionati eshte nje gare mes Milan, Juventus e Inter e keta te fundit per momentin jane favorite.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.164Z

Ançeloti: Kthesen ne Kupe

Trajneri i Milan Karlo Ançeloti deklaron se kerkon nga skuadra te beje nje ndeshje te mire ndaj Lacios ne Kupen e Italise, per te lene pas performancen e dobet perballe Palermos. Sipas tij kampionati eshte nje gare mes Milan, Juventus e Inter e keta te fundit per momentin jane favorite.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.192Z

Supermarketi Milan

Të jesh sot lojtar i Milanit nuk do të thotë se je i paprekshëm. Pavarësisht emrit të madh të klubit italian, shtatë herë kampion i Europës, realiteti financiar në kontinent ka ndryshuar dhe miliarderët sheikë e rusë ësht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.477Z

Milan/ Alegri

Trajneri i Milanit Masimiliano Alegri kerkon te konsolidoje pozitat e skuadres kuqezi ne tabelen e renditjes ne dem te Interit. Gjate konferences se zakonshme per shtyp tekniku e ilustron keshtu derbin e tij te pare shte nje ndeshje e rendesishme. Do perballemi kunder nje Interi te hakerryer por per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.873Z

Rezart Taçi: “Milanit dhe yjet e saj do të luajnë sërish në Shqipëri”

Autori i Lajmit: red.Pas suksesit të “Milan Junior Camp”, të organizuar vitin e shkuar, skuadra italiane e futbollit, Milan, klubi me më shumë tituj në botë, ka prezantuar sot në një konferencë shtypi në Tiranë,aktivitetet që do të organizohen këtë vit në Shqipëri. Sipas menaxhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.004Z

Berlusconi jep urdhër : Dua me çdo kusht Kaka në skuadër

Pas vendimit që mori për të mbajtur Alegrin si trajner, Presidenti i Milan, Silvio Berluskoni, rikthehet të flasë për teknikun livornez por edhe për merkaton e Milanit. Ai kërkon nga trajneri i tij që ti rikthejë kuqezinjtë në majat e futbollit Italian dhe jo vetëm. Në një intervistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.830Z

Alegri përcakton skuadrën për sezonin e ri

Pasi mori konfirmimin nga stafi drejtues, trajneri i Milan, Massimiliano Allegri dhe stafi drejtues, e kanë përqëndruar vëmendjen krejtësisht nga merkato verore për përforcimin e skuadrës. “Djalli” kërkon të rikthehet sërish kompetitiv në Itali dhe Europë sezonin e ardhshëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama