Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.873Z

Rezart Taçi: “Milanit dhe yjet e saj do të luajnë sërish në Shqipëri”

Autori i Lajmit: red.Pas suksesit të “Milan Junior Camp”, të organizuar vitin e shkuar, skuadra italiane e futbollit, Milan, klubi me më shumë tituj në botë, ka prezantuar sot në një konferencë shtypi në Tiranë,aktivitetet që do të organizohen këtë vit në Shqipëri. Sipas menaxhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.004Z

Berlusconi jep urdhër : Dua me çdo kusht Kaka në skuadër

Pas vendimit që mori për të mbajtur Alegrin si trajner, Presidenti i Milan, Silvio Berluskoni, rikthehet të flasë për teknikun livornez por edhe për merkaton e Milanit. Ai kërkon nga trajneri i tij që ti rikthejë kuqezinjtë në majat e futbollit Italian dhe jo vetëm. Në një intervistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.830Z

Alegri përcakton skuadrën për sezonin e ri

Pasi mori konfirmimin nga stafi drejtues, trajneri i Milan, Massimiliano Allegri dhe stafi drejtues, e kanë përqëndruar vëmendjen krejtësisht nga merkato verore për përforcimin e skuadrës. “Djalli” kërkon të rikthehet sërish kompetitiv në Itali dhe Europë sezonin e ardhshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Mafiozët serbë hanë një rival për drekë. E bëjnë tasqebap

Share Boss-at e një grupi mafioz serb torturuan e më pas e vranë një anëtar të grupit të tyre, që i kishte tradhtuar. Por si të mos mjaftonte kjo, ata e bënë atë tasqebap dhe e hëngrën. Gangsterët serbë rrahën Milan Jurisiç, 37 vjeç, për vdekje me një çe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.526Z

Ronaldo, te Milani per te bindur gjithe boten... dhe Realin

Albania-sport - "Ronaldo te Milan, nje ceshtje ne favor te Interit". Kujtohet operacioni Vieira. Nje ceshtje eshte e qarte: transferimi i Ronaldos te Milan rigjalleroi merkaton e transferimeve te janarit. Ne pritje per ta pare ne fushe sulmuesin brazilian, per te mos u shtyre ne derbin e San Siros m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.895Z

Milanit i shtohen hallet, prokuroria heton shitjen e klubit

Milani zhytet gjithnjë e më shumë në telashe. Prokuroria e Milanos ka hapur hetime për procesin e shitjes së klubit kuqezi tek sipërmarrësi kinez Yonghong Li, lajm që u publikua fillimisht nga La Stampa, duke gjetur jehonë edhe në agjencinë italiane të lajmeve ANSA. Mësohet se Prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.851Z

Lazio, gati ti trefishojë pagën Strakoshës

2017-ta pritet të nise me një kontratë të re të Thomas Strakoshës me Lazion. Mediat italiane këmbëngulin se 21-vjeçari i kombëtares shqiptare, i ka bindur të gjithë në shtëpinë bardhekaltër me paraqitjet e tij, ndaj do ti propozohet një marrëveshje e re me përmirësim të ndjeshë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama