Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Mafiozët serbë hanë një rival për drekë. E bëjnë tasqebap

Share Boss-at e një grupi mafioz serb torturuan e më pas e vranë një anëtar të grupit të tyre, që i kishte tradhtuar. Por si të mos mjaftonte kjo, ata e bënë atë tasqebap dhe e hëngrën. Gangsterët serbë rrahën Milan Jurisiç, 37 vjeç, për vdekje me një çe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.526Z

Ronaldo, te Milani per te bindur gjithe boten... dhe Realin

Albania-sport - "Ronaldo te Milan, nje ceshtje ne favor te Interit". Kujtohet operacioni Vieira. Nje ceshtje eshte e qarte: transferimi i Ronaldos te Milan rigjalleroi merkaton e transferimeve te janarit. Ne pritje per ta pare ne fushe sulmuesin brazilian, per te mos u shtyre ne derbin e San Siros m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.895Z

Milanit i shtohen hallet, prokuroria heton shitjen e klubit

Milani zhytet gjithnjë e më shumë në telashe. Prokuroria e Milanos ka hapur hetime për procesin e shitjes së klubit kuqezi tek sipërmarrësi kinez Yonghong Li, lajm që u publikua fillimisht nga La Stampa, duke gjetur jehonë edhe në agjencinë italiane të lajmeve ANSA. Mësohet se Prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.851Z

Lazio, gati ti trefishojë pagën Strakoshës

2017-ta pritet të nise me një kontratë të re të Thomas Strakoshës me Lazion. Mediat italiane këmbëngulin se 21-vjeçari i kombëtares shqiptare, i ka bindur të gjithë në shtëpinë bardhekaltër me paraqitjet e tij, ndaj do ti propozohet një marrëveshje e re me përmirësim të ndjeshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.838Z

Berisha takon ekipin e Milanit

Kryeministri Sali Berisha priti dje një përfaqësi të ekipit prestigjioz të futbollit italian, Milan, të cilët ndodhen në Shqipëri për një ndeshje futbolli miqësore me ekipin e futbollit të Tiranës dhe për disa aktivitete të tjera bamirësie. Kryeministri Berisha shprehu kënaqësinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.061Z

Dunga, një tjetër “JO” për sulmuesin Amauri

Brazilia - Karlos Dunga vendos t’i thotë jo edhe një herë tjetër sulmuesit Amauri. Bomberi i Juventusit nuk është aktivizuar në asnjë kombëtare, dhe këtë shans e ka përfaqësuesja e Brazilit dhe Italisë. Amauri është me kombësi braziliane, dhe së shpejti pritet të marrë shtetës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.709Z

BILD: Ja kush janë më të pasjellshmit në futboll

E përditshjma gjermane BILD ka përpiluar një listë me lojtarët më të pasjellshëm në futboll. Mund të keni kundërshtimet tuaja, por me vendin e parë besoj bien të gjithë dakord, është PEPE, mbrojtësi i Real Madrid. Marko Materazzi është renditur në vendin e dytë, ndërsa mbyll tr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama