Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.614Z

Milan rikthehet për fitore

Stephan El Shaarawy edhe njëherë ka treguar aftësitë e tij duke asistuar dhe shënuar dy gola në fitoren e Milanit në Catania që u zhvillua të premten ku Milan fitoi me rezultat 3-1. Të parët në epërsi erdhën Catania me golin e Legrottalie me kokë në minutën e 11-të. Pas kësaj minu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.236Z

Milan e meritoi titullin

Nga Express më 10 maj 2011 në ora 10:10 Trajneri i Interit, Leonardo, ka pranuar se ish klubi i tij Milan e meritoi titullin e kampionit në Serie A, pasi mori pikën e nevojshme kundër Romës të shtunën që ia siguruan Scudetton e parë nga 2004. Leonardo braktisi Rossonerët gjatë verë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.786Z

Legrottaglie në Milan

Nga Express më 31 janar 2011 në ora 21:02 Milan ka përforcuar ekipin me transferimin e qendërmbrojtësit veteran Nicola Legrottaglie nga Juventus. Legrottaglie, 34 vjeç, ka nënshkruar kontratë deri më 30 qershor, të ngjashme me atë të holandezit Mark van Bommel, i cili erdhi nga Baye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.248Z

Milan kërkon Abidalin

Nga Express më 29 shtator 2011 në ora 15:10 Kontrata e Eric Abidalit me Barcelonën skadon në fund të këtij sezoni dhe situatën e mbrojtësit francez është duke e përcjell me vëmendje Milan, kanë njoftuar mediet italiane të enjten. Abidal ende nuk ka nënshkruar vazhdimin e kontrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.223Z

Milan gjurmon në Kosovë

Gjiganti italian Milan ka zbarkuar në Kosovë me projektin Milan Junior Camp, për të zbuluar talentë të rinj. Rreth 200 të rinj kosovarë do të ndiqen me kujdes nga trajnerët Rossonerë, të cilët më pas do t’i seleksionojnë 5 më të mirët, që do të shkojnë në San Siro. Përfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.960Z

Abidal në Milan?

Eric Abidal mund të jetë mbrojtës i majtë i Milanit në sezonin e ardhshëm. 32 vjeçari francez, i cili në rast se nuk vazhdon kontratën e tij me Barcelonën do të largohet si futbollist i lirë në fund të këtij edicioni, thuhet se është shumë pranë transferimit në Milan. Lajmin e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.409Z

Milan planifikon përforcime

Milan synon të sjellë përforcime të konsiderueshme pas rihapjes së afatit kalimtar në janar. Kampioni i Italisë nuk e ka startuar në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Serie A dhe aktualisht gjendet në pozitën e 15-të, me vetëm 5 pikë nga pesë ndeshje. E përditshmja sportive ita

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama