Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.248Z

Milan kërkon Abidalin

Nga Express më 29 shtator 2011 në ora 15:10 Kontrata e Eric Abidalit me Barcelonën skadon në fund të këtij sezoni dhe situatën e mbrojtësit francez është duke e përcjell me vëmendje Milan, kanë njoftuar mediet italiane të enjten. Abidal ende nuk ka nënshkruar vazhdimin e kontrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.223Z

Milan gjurmon në Kosovë

Gjiganti italian Milan ka zbarkuar në Kosovë me projektin Milan Junior Camp, për të zbuluar talentë të rinj. Rreth 200 të rinj kosovarë do të ndiqen me kujdes nga trajnerët Rossonerë, të cilët më pas do t’i seleksionojnë 5 më të mirët, që do të shkojnë në San Siro. Përfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.960Z

Abidal në Milan?

Eric Abidal mund të jetë mbrojtës i majtë i Milanit në sezonin e ardhshëm. 32 vjeçari francez, i cili në rast se nuk vazhdon kontratën e tij me Barcelonën do të largohet si futbollist i lirë në fund të këtij edicioni, thuhet se është shumë pranë transferimit në Milan. Lajmin e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.409Z

Milan planifikon përforcime

Milan synon të sjellë përforcime të konsiderueshme pas rihapjes së afatit kalimtar në janar. Kampioni i Italisë nuk e ka startuar në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Serie A dhe aktualisht gjendet në pozitën e 15-të, me vetëm 5 pikë nga pesë ndeshje. E përditshmja sportive ita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.213Z

Milan, Pato ne medyshje

Aleksandre Pato nga Afrika e Jugut ku eshte grumbulluar me kombetaren braziliane per Kupen e Konfederatave le ne dore te Milanit te ardhmen e tij per sezonin e ardhshem dhe vlereson ish trajnerin Carlo Ancelotti. “Ancelotti per mua eshte nje trajner dhe nje njeri shume i rendesishem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.087Z

Milan, mundësi ideale për Botëror

Tashmë është zyrtare: David Beckham do të luajë sërish te Milan nga muaji janar. Marrëveshja në mes të Milan dhe LA Galaxy është kryer përfundimisht në orët e vona të së hënës, siç njofton televizioni Sky. Përfaqësuesi anglez do të jetë në dispozicion të trajnerit Leonardo p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.858Z

Milan shkaterron Xhenoan

Milan shkaterron Xhenoan me rezultatin 5-2 duke i rrembyer me nje pike me shume vendin e dyte Juventusit. Xhenoa kaloi e para ne avantazh ne minuten e 25 te takimit fale golit te shenuar prej Skulit qe shfrytezoi mjaft mire nje krosim brenda zones te hedhur prej Palasios. Reagimi kuqezi m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama