Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.003Z

Sërish Milan - Barcelona

Pas përplasjes së tyre në fazën e grupeve, Milan dhe Barcelona do të ndeshen mes vete edhe në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Shorti i cili u tërhoq në Nyon të Zvicrës vuri përball kampionin në fuqi Barcelonën dhe shtatë herë fituesin e garës elite të klubeve evropiane. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.938Z

Ngec sërish Milan

Milani nuk ka mundur të shkojë më tepër se një barazim 1 me 1 me skuadrën e Empolit. Formacioni i Inzaghit ka dalë vetëm me një pikë nga një ndeshje që dukej sikur e kishte në dorë. Destro shënoi për Milanin në minutën e 40 duke dhënë përshtypjen se pjesa e dytë do të ishte m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.989Z

Huntelaar mbetet në Milan

Sulmuesi Klaas-Jan Huntelaar ka insistuar se dëshiron të mbetet në Milan, pavarësisht dështimit të tregojë paraqitje të mira pas transferimit nga Real Madrid gjatë verës. Huntelaar spekulohej se mund të kalojë në Tottenham, mirëpo ai ka theksuar se planifikon të qëndrojë në Milan.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.524Z

Montolivo në Milan

Milan ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Fiorentinës, Riccardo Montolivo, i cili do të bëhet futbollist milanez nga qershori i këtij viti. Sipas Lady Radio, Rossonerët kanë finalizuar marrëveshjen për transferimin e reprezentuesit italian në San Siro dhe atë si futbollist i lirë pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.166Z

Robinho mbetet në Milan

Sulmuesi Robinho ka mohuar spekulimet rreth rikthimit të tij në Santos duke insistuar se ndihet i lumtur në Milan. 28 vjeçari spekulohej se mund ti bashkohet ish skuadrës së tij në formë huazimi, por ai ka theksuar se nuk do të lëviz nga San Siro. “E njoh mirë futbollin dhe e di se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.930Z

Milan Junior Camp, përzgjidhen 5 fëmijët për AC Milan

Përfundoi nën larminë e fëmijëve kuqezinj edhe edicioni i tretë i projektit "Milan Junior Camp", një traditë disa vjecare mes klubit të Milanit dhe sjellë në Shqipëri falë suportit të vazhdueshëm të kompanisë "Taci Oil". Në përfundim të një trajnimi 5-ditor m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.274Z

Formacionet zyrtare:Udinese - Milan

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Udinese – Milan, ku në Friuli këto dy skuadra do të hapin xhiron e pestë të Serie. Udinese: Karnezis; Wague, Domizzi, Piris; Edenilson, Badu, Iturra, Fernandes, Ali Adnan; Thereau, Di Natale. AdPlatformZone = {id:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama