Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.989Z

Huntelaar mbetet në Milan

Sulmuesi Klaas-Jan Huntelaar ka insistuar se dëshiron të mbetet në Milan, pavarësisht dështimit të tregojë paraqitje të mira pas transferimit nga Real Madrid gjatë verës. Huntelaar spekulohej se mund të kalojë në Tottenham, mirëpo ai ka theksuar se planifikon të qëndrojë në Milan.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.524Z

Montolivo në Milan

Milan ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Fiorentinës, Riccardo Montolivo, i cili do të bëhet futbollist milanez nga qershori i këtij viti. Sipas Lady Radio, Rossonerët kanë finalizuar marrëveshjen për transferimin e reprezentuesit italian në San Siro dhe atë si futbollist i lirë pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.166Z

Robinho mbetet në Milan

Sulmuesi Robinho ka mohuar spekulimet rreth rikthimit të tij në Santos duke insistuar se ndihet i lumtur në Milan. 28 vjeçari spekulohej se mund ti bashkohet ish skuadrës së tij në formë huazimi, por ai ka theksuar se nuk do të lëviz nga San Siro. “E njoh mirë futbollin dhe e di se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.930Z

Milan Junior Camp, përzgjidhen 5 fëmijët për AC Milan

Përfundoi nën larminë e fëmijëve kuqezinj edhe edicioni i tretë i projektit "Milan Junior Camp", një traditë disa vjecare mes klubit të Milanit dhe sjellë në Shqipëri falë suportit të vazhdueshëm të kompanisë "Taci Oil". Në përfundim të një trajnimi 5-ditor m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.274Z

Formacionet zyrtare:Udinese - Milan

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Udinese – Milan, ku në Friuli këto dy skuadra do të hapin xhiron e pestë të Serie. Udinese: Karnezis; Wague, Domizzi, Piris; Edenilson, Badu, Iturra, Fernandes, Ali Adnan; Thereau, Di Natale. AdPlatformZone = {id:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.614Z

Milan rikthehet për fitore

Stephan El Shaarawy edhe njëherë ka treguar aftësitë e tij duke asistuar dhe shënuar dy gola në fitoren e Milanit në Catania që u zhvillua të premten ku Milan fitoi me rezultat 3-1. Të parët në epërsi erdhën Catania me golin e Legrottalie me kokë në minutën e 11-të. Pas kësaj minu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.236Z

Milan e meritoi titullin

Nga Express më 10 maj 2011 në ora 10:10 Trajneri i Interit, Leonardo, ka pranuar se ish klubi i tij Milan e meritoi titullin e kampionit në Serie A, pasi mori pikën e nevojshme kundër Romës të shtunën që ia siguruan Scudetton e parë nga 2004. Leonardo braktisi Rossonerët gjatë verë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama