Rezultate te kerkimit per termin: +Milano

Total: 7310
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.377Z

Milano hetime per protesten

brbrProkuroria e Milanos ka nisur hetimet per te zbuluar pergjegjesit per aktet e dhunshme te shenuara te premten kur protestuesit qe kundershtonin hapjen e panairit nderkombetar Expo Milano 2015 u perplasen me policine Te dyshuarit do te hetohen per vepren penale te shkaterrimit qe parashikon deni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.858Z

Milano vazhdon kryesimin, humbet Shkëndija

Nderim Nexhipi dhe Erdogan Brando me nga dy gola të shënuar kanë kontribuar që skuadrat e tyre të arkëtojnë nga tre pikë dhe të mbeten sërish të shkëputura për kreun e tabelës së klasifikimit. Në fakt Rabotnicki K., ka fituar me rezultat 4:1 kundër Sileksit, kurse Milano 2:1 ka mpos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.755Z

Alarm ne Rome dhe Milano

0 brbr SSSAbrASS brbrRoma dhe Milano jane vendosur ne gjendje alarmi pasditen e se merkuresbrbr brbrDy qytetet e medha italiane kane shtuar kontrollet ne pikat me te populluara te qytetit por pa vene ne panik banoretbrbr brbrInformacioni kishte ardhur nga FBI -jabrbr brbrNe te thuhej se objektivat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.476Z

Një garë fotografie, fituesi në Milano

Qendra Ndërkombëtare e Fotografisë në Milano dhe bashkia e Milanos, shpall konkursin e fotografisë, ku ftohen të marrin pjesë të gjithë të rinjtë shqiptarë, që punojnë në fushën e fotografisë. Konkursi është pjesë e stinës së aktiviteteve “Italia e Albania 2010 - due Popo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.198Z

Barcelona, me autobus për Milano

Barcelona do të udhëtojë me autobus për t’u takuar me Interin në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, ka bërë të ditur kampioni evropian të dielën. Gjiganti katalan do të udhëtojë me dy autobus 634 kilometra deri në Cannes, të dielën, dhe aty do të kalojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.361Z

Në Milano vjen pet-taksi

Milano, 2 shtator – Në Milano tashmë ekziston pet-taksi, që është një veturë në shërbim të kafshëve. Ajo shëtit me shkrimin Autobau dhe është në shërbim të kafshëve të masave të ndryshme. Një ide, e cila fillimisht nisi si shaka disa vite më parë, por më pas Gianluca B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.988Z

Artistët shqiptarë ekspozojnë në Milano

Në kuadër të 100-vjetorit të Pavarësisë, më 4 dhjetor (sot), Fondacioni Ibrahim Kodra prezanton në Milano ekspozitën kolektive “Unë kërkoj larg në Horizont”, të kuruar nga Fani Zguro. Në ekspozitë marrin pjesë artistët Ibrahim Kodra, Gjelosh Gjokaj, Anri Sala, Adrian Paci,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama