Rezultate te kerkimit per termin: +Ministris

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.201Z

EULEX i dhuron dyzet automjete ministrisë së Financave

PRISHTINË-EULEX-i i dhuroi sot Ministrisë së Financave dyzet automjete, të cilat do të shfrytëzohen nga Dogana dhe Administrata Tatimore e Kosovës. Shefi i EULEX, Xavier de Marnhac, tha se ky mision ndodhet në Kosovë për t’i përkrahur inst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.724Z

Tiranë, bashkiakët e njesisë 2 bllokojnë auditin e ministrisë

TIRANE - Përplasje në njësinë bashkiake nr. 2 ndërmjet  Ministrisë së Brendshme dhe punonjësve të saj, për shkak se drejtori Elez Gjoza ndodhet jashtë shtetit. Punonjësit refuzojnë kontrollin audit nga ana e ministrisë, me ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.402Z

Skandali, Zajmina klip me helikopterët e Ministrisë së Mbrojtjes

TIRANE-Ish-ministri i Mbrojtjes, Arben Imami i ka vënë në dispozicion dy helikopterë të ushtrisë shqiptare këngëtares Zajmina Vasjari, për të realizuar videoklipin për këngën e saj.Ngjarja daton në prill të vitit 2013, kur pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.237Z

PD: Reagimi i Ministrisë sëBrendshme për Dobrushin, anemik

TIRANE- Pas reagimit të Ministrisë së Brendshme lidhur me denoncimin e bërë nga PD lidhur me Binak Dobrushin, vjen një tjetër reagim nga kjo forcë politike. Në një deklaratë për mediat, PD i drejtohet kryeministrit Rama, duke e akuzuar p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.304Z

Serbi, Këshilltarja e Ministrisë së Jashtme foto provokuese

SERBI-Këshilltarja e Ministrisë së Jashtme në Serbi ka bërë bujë në vendin e sajë pasi ka publikuar në të përditshmen “Blic” një set fotosh provokuese. Vanja Hadzoviç Këshilltare e Ministrisë së P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.139Z

Akuza ndaj ministrisë së MPB-së për mito

Pronari i Kompanisë “SFK Security” ka akuzuar direkt, zyrtarë të Ministrisë së Punëve të Brendeshme, se i kanë kërkuar 20 për qind të vlerës së tenderit, si kushte për të fituar tenderin. Për tenderin në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.835Z

Greqi, "Anonymous" grabit 3700dokumente të Ministrisë së Jashtme

ATHINE - Ministria e Jashtme greke ka njoftuar se e-mailet zyrtare të saj janë lexuar dhe përvetësuar nga sulmuesit e kompjuterave dhe se për këtë arsye ka nisur një hetim për të përcaktuar shkallën e dëmit.Sipas vetë grupit q&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama