Rezultate te kerkimit per termin: +Ministris

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.863Z

Ish- zyrtari i Ministrisë së Arsimit paditë MASHT-in

Ish- zyrtari i Ministrisë së Arsimit, Abdyl Gashi vendosi ta padisë MASHT’in, pasi doli në pension. Me këtë veprim ai kërkoi dy rroga të plota nga ministria që udhëhiqet nga Ramë Buja. Tash pasi Gjykata Themelore vendosi në favor t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.564Z

Sporti do t’i bashkohet Ministrisë së Arsimit

Ministria e Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve do të pësojë ndryshime. Të paktën sporti do ndahet nga kjo ministri. Duke filluar nga muaji shtator, sporti do të shkëputet nga kultura dhe do t’i bashkohet Ministrisë së Arsimit. Kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.901Z

Aksidentimi i një 19-vjeçari, PD: Reagimi i Ministrisë, sërish fshehje e ngjarjes

TIRANË-Fshehje të ngjarjes e ka cilësuar Paria Demokratike reagimin e Ministrisë së Brendshme për aksidentimin e një 19-vjeçari. Në një deklaratë për mediat zëdhënësja e PD-së Laura Vorpsi u shpreh se: “ Reagimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.707Z

EULEX bastis zyrat eDoganës dhe Ministrisësë Ekonomisë

PRISHTINE- EULEX-i bastis tre zyra në Doganën e Kosovës dhe në Ministrinë e Financave, në kuadër të hetimeve për keqpërdorimin e detyrës dhe të abuzimit të autorizimeve ekonomike lidhur me importimin e duhanit në dhjetor 2008. She

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.863Z

Panariti: KASH partner kryesor i ministrisë së Bujqësisë

TIRANE- Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave (MBZHRAU), Edmond Panariti, në një takim në ambientet e këtij dikasteri me Presidentin e Këshillit të Agrobiznesit Shqiptar (KASH), Enver Ferizaj, e vlerësoi KASH-in si nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.833Z

Greqi, "Anonymous" vjedh dokumente të ministrisë së Jashtme

Grupi i hacker-ave "Anonymous" bën të ditur se gjatë një sulmi kibernetik mbi websiten e ministrisë së Jashtme greke, ka vjedhur mijëra dokumenta shtetërore të rëndësisë së veçantë. Sipas njoftimit që vetë or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Alibeaj: Noterёt tё mos i shmangen inspektimit tё ministrisё

Ministri drejtёsisё Enkelejd Alibeaj ka pranuar se noteria shqiptare po pёrjeton ditё tё vёshtira. Pjesёmarrёs nё njё seminar tё organizuar lidhur me noterinё, ai theksoi se imazhi i noterёve nuk mund tё prishet vet&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama