Rezultate te kerkimit per termin: +Ministris

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.901Z

Aksidentimi i një 19-vjeçari, PD: Reagimi i Ministrisë, sërish fshehje e ngjarjes

TIRANË-Fshehje të ngjarjes e ka cilësuar Paria Demokratike reagimin e Ministrisë së Brendshme për aksidentimin e një 19-vjeçari. Në një deklaratë për mediat zëdhënësja e PD-së Laura Vorpsi u shpreh se: “ Reagimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.707Z

EULEX bastis zyrat eDoganës dhe Ministrisësë Ekonomisë

PRISHTINE- EULEX-i bastis tre zyra në Doganën e Kosovës dhe në Ministrinë e Financave, në kuadër të hetimeve për keqpërdorimin e detyrës dhe të abuzimit të autorizimeve ekonomike lidhur me importimin e duhanit në dhjetor 2008. She

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.863Z

Panariti: KASH partner kryesor i ministrisë së Bujqësisë

TIRANE- Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave (MBZHRAU), Edmond Panariti, në një takim në ambientet e këtij dikasteri me Presidentin e Këshillit të Agrobiznesit Shqiptar (KASH), Enver Ferizaj, e vlerësoi KASH-in si nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.833Z

Greqi, "Anonymous" vjedh dokumente të ministrisë së Jashtme

Grupi i hacker-ave "Anonymous" bën të ditur se gjatë një sulmi kibernetik mbi websiten e ministrisë së Jashtme greke, ka vjedhur mijëra dokumenta shtetërore të rëndësisë së veçantë. Sipas njoftimit që vetë or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Alibeaj: Noterёt tё mos i shmangen inspektimit tё ministrisё

Ministri drejtёsisё Enkelejd Alibeaj ka pranuar se noteria shqiptare po pёrjeton ditё tё vёshtira. Pjesёmarrёs nё njё seminar tё organizuar lidhur me noterinё, ai theksoi se imazhi i noterёve nuk mund tё prishet vet&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.790Z

Balla: Imami e drejtues të tjerë të Ushtrisë e Ministrisë do hetohen gjerësisht

TIRANE - Deputeti socialist, Taulant Balla paralajmëroi dje, se ministri i Mbrojtjes Arben Imami do të hetohet për abuzimet me Ushtrinë. Në një koment në faqen e tij në rrjetin social “Facebook”, Balla shprehet se Arben Imami po shet të tjer&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.357Z

Digjet vetura zyrtare në parkingun e Ministrisë së Drejtësisë

Policia e Kosovës ka njoftuar se rreth orës 00:20 ne parkingun e Ministrisë se Drejtësisë, për shkaqe te panjohura është përfshi nga zjarri vetura Toyota me targa 3Z. Ne vendin e ngjarjes kane dal njësitet përkatëse ndërsa njësiti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama