Rezultate te kerkimit per termin: +Ministris

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.835Z

Greqi, "Anonymous" grabit 3700dokumente të Ministrisë së Jashtme

ATHINE - Ministria e Jashtme greke ka njoftuar se e-mailet zyrtare të saj janë lexuar dhe përvetësuar nga sulmuesit e kompjuterave dhe se për këtë arsye ka nisur një hetim për të përcaktuar shkallën e dëmit.Sipas vetë grupit q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.186Z

PD: Reagimi i Ministrisë së Brendshme për Dobrushin, anemik

TIRANE- Ka reaguar sërish Partia Demokratike në lidhje me rastin e Binar Dobrushit dhe deklaratën e Ministrisë së Punëve të Brendshme. Sipas PD-së, Ministria e Brendshme nuk e shpëton dot nderin e kryeministrit Rama me një reagim anemik. Duke sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.998Z

Memorandum bashkëpunimi mes Ministrisë së Arsimit dhe asaj të Mjedisit

TIRANE- Është nënshkruar sot një memorandum bashkëpunimi mes Ministrisë së Arsimit dhe Ministrisë së Mjedisit. Sipas ministrit të Mjedisit, Lefter Koka do të shtohen shumë hapësira të gjelbra nëpër shkolla. “Jan&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.434Z

Zjarr në oborrin e Ministrisë së Brendshme të Shqipërisë

Një zjarr ka rënë pasditen e së enjtes në parkun e Ministrisë së Brendshme, në Tiranë. Sipas informacioneve të fundit, dyshohet që zjarri të ketë rënë nga një shkëndijë elektrike. Ndërhyrja e agjentëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.944Z

Qeveria miraton themelimin e Ministrisë së Diasporës

PRISHTINË- Qeveria e Republikës së Kosovës ka marrë vendim për themelimin e Ministrisë së Diasporës.Kryeministri Hashim Thaçi tha se ky institucion do të jetë. "adresë e vërtetë për të gjitha nevojat dhe shqet&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.967Z

Rrahet Inspektori i Ministrisë së Infrastrukturës në vendin e punës (Video)

Një inspektorit të Ministrisë së Infrastrukturës i është thyer hunda si pasojë e sulmit fizik të pronarit të kompanisë "Balaj Reisen". Ky i fundit po mbahet në arrest nga policia. Në zyrën e shefit të stacionit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.899Z

Zbulohet dëshmitarja që "fundosi" zyrtarët e Ministrisë së Punës

TIRANE - Zbulohet dëshmitarja kryesore e Prokurorisë për akuzat e ngritura ndaj tetë ish-zyrtarëve të Ministrisë së Punës për shpërdorim detyre, falsifikim dokumentesh dhe shkelje të barazisë së pjesëmarrësve në ten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama