Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.767Z

Kompetencat e Ministrit të Shtetit

Krijimi i Ministrisë së Shtetit ka "zhveshur" nga një sërë kompetencash zv.kryeministrin, post i cili në qeverinë aktuale mbahet nga Ilir Meta. Ky i fundit është ngarkuar edhe me një detyrë tjetër të rëndësishme, siç është ajo e shefit të diplomacisë shqiptare dhe kryenegociator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.486Z

50 infermiere, peticion ministrit Vasili

Kukës Urdhri i ministrit të Shëndetësisë, Petrit Vasili, për përfundimin e arsimit të lartë të të gjithë personelit infermieror, ka sjellë reagimin e infermiereve të spitalit civil të Kukësit. Rreth 50 infermiere, kryesisht personel i shërbimit spitalor të Rrethit të Kukësit, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.632Z

Digat meraku i ministrit Meta

07/10/2010Vizita e pare ne KESH Siguria e digave ka qene meraku i madh i ministrit te ri te Energjetikes Ilir Meta i cili u theksua qe ne daljen e pare publike ne ambientet e KESH-it. Ai e vuri theksin pikerisht me nje nga katastrofat natyrore me pasoja qe vijojne te shqetesojne ende banoret e zones

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.436Z

Vajza seksi e ministrit Bajram Rexhepi (FOTO)

Ajo është vajza e ministrit të Brendshëm në largim në qeverinë e Kosovës, Bajram Rexhepi. Por, nuk është e famshme vetëm për këtë fakt. Vanesa Rexhepi është gjithashtu një femër shumë seksi. Këtë gjë e tregojnë më së miri fotot që ajo publikon herë pas here në rrjetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.402Z

Sulmohet vajza e ministrit Nasip Naço

Tiranë - Vajza e ministrit të Drejtësisë, Nasip Naço është sulmuar me armë fare pranë banesës së tij. Vajzës i është vendosur fillimisht një fashë në gojë dhe më pas është kërcënuar me një pistoletë. Ngjarja ka mbetur e fshehur për ditë të tëra, ndërsa autorët ende nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.452Z

Ne polici djali i ish-ministrit

TIRANE - Shoqerohet ne polici per me shume se dy ore, Ermal Memushi, djali i ish-ministrit te Arsimit deri ne vitin 2005, Luan Memushi. Ngjarja ka ndodhur diten e shtune, kur 23-vjecari ka qene duke udhetuar me nje makine tip "BMV -X5", me targa L, kur i eshte kerkuar nga uniformat blu te Komisariat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.669Z

Irak, atentat ndaj ministrit

Ministri irakian i Shkences dhe Teknologjise, Raed Fahmy i ka shpetuar nje atentati te kryer me nje autobombe. Sipas policise irakiane, tre persona midis te cileve nje truproje i ministrit, kane mbetur te plagosur pas nje shperthimi qe ndodhi prane nje qendre ne Bagdad. Fahmy eshte ne kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama