Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.397Z

PD akuza Ministrit Beqaj

0 brbr SSSAbrASS brbrPartia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj Ministrit te Shendetesise Ilir Beqaj per abuzime edhe ne financimin e paketave shendetesore per sherbime qe kryhen ne spitale private dhe klinika jashte venditbrbr brbrSipas opozites rastet jane evidentuar ne raportin e Kontrollit te Lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.967Z

Prokuroria ‘ultimatum’ ministrit Basha

 Trazhgim SokolajProkuroria e Përgjithshme kërkon përsëri ministrin e Jashtëm, Lulzim Basha, për t'i komunikuar mbylljen e hetimeve të dosjes "Durrës-Kukës" dhe dërgimin e fashikullit të provave në gjykatë. Një veprim i tillë i Prokurorisë së Përgjithshme vjen në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.602Z

Gërdeci, sekuestro sekretarisë së ministrit

Grupi hetimor i dosjes “Gërdeci” sekuestron dokumentet e sekretarisë së ministrit të Mbrojtjes lidhur me shitjen e municioneve luftarake për çmontim. Trazhgim SokolajProkuroria ka “bllokuar” për disa ditë sekretarinë e ministrit të Mbrojtjes, me qëllim identifikimin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.688Z

Infermieret sarandjote, peticion ministrit Vasili

Vetëm pak ditë pas njohjes me urdhrin e ministrit të Shëndetësisë Petrit Vasili, për plotësimin e arsimit të plotë universitar për të gjithë personelin e infermierëve brenda vitit 2012, kanë reaguar infermieret e Sarandës. Ato kanë hartuar një peticion, ku thuhet se kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.604Z

Kosovë, sot protesta kundër ministrit Jabllanovic

Prishtine- Në Kosovë pritet të organizohet sot një protestë kundër ministrit Aleksandër Jabllanovic. Protesta është planifikuar rreth orës 12:00, para godinës së Ministrisë për Komunitete dhe Kthim, kundër deklaratave fyese të ministrit Aleksandër Jabllanovic. “Një grup qytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.940Z

Ndërron jetë bashkëshortja e ministrit Limaj

Zahrije Limaj, bashkëshortja e ministrit kosovar të Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit, Fatmir Limaj, ka ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë. Bashkëshortja e ministrit Limaj mësohet se vuante prej disa kohësh nga sëmundja. Varrimi i të ndjerës bëhet në Banjë të Malishe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.762Z

PS serish pyetje ministrit Vasili

Partia Socialiste vijon sulmet ndaj ministrit te Shendetesise Petrit Vasili duke i kerkuar tu pergjigjet disa pyetjeve publike. Deputeti i PS-se Eduard Shalsi deklaroi dje se nese Vasili nuk jep pergjigje publike atehere PS-ja do te vijoje sulmet ne adrese te tij per sistemin shendetesor shqiptar. P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama