Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.762Z

PS serish pyetje ministrit Vasili

Partia Socialiste vijon sulmet ndaj ministrit te Shendetesise Petrit Vasili duke i kerkuar tu pergjigjet disa pyetjeve publike. Deputeti i PS-se Eduard Shalsi deklaroi dje se nese Vasili nuk jep pergjigje publike atehere PS-ja do te vijoje sulmet ne adrese te tij per sistemin shendetesor shqiptar. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.478Z

UNMIK i thotë "ndal" ministrit serb

I ashtuquajturi ministër serb për Kosovën, Sllobodan Samarxhiç, vizitoi dje Kosovën vetëm pasi kishte pranuar që t‘i plotësojë dy kushte të vëna nga UNMIK-u. Kreu i UNMIK-ut vendosi që të mos ta lejojë ministrin Samarxhiç ta vizitojë Kosovën, por vendimi ishte ndryshuar pas një b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.767Z

Kompetencat e Ministrit të Shtetit

Krijimi i Ministrisë së Shtetit ka "zhveshur" nga një sërë kompetencash zv.kryeministrin, post i cili në qeverinë aktuale mbahet nga Ilir Meta. Ky i fundit është ngarkuar edhe me një detyrë tjetër të rëndësishme, siç është ajo e shefit të diplomacisë shqiptare dhe kryenegociator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.486Z

50 infermiere, peticion ministrit Vasili

Kukës Urdhri i ministrit të Shëndetësisë, Petrit Vasili, për përfundimin e arsimit të lartë të të gjithë personelit infermieror, ka sjellë reagimin e infermiereve të spitalit civil të Kukësit. Rreth 50 infermiere, kryesisht personel i shërbimit spitalor të Rrethit të Kukësit, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.632Z

Digat meraku i ministrit Meta

07/10/2010Vizita e pare ne KESH Siguria e digave ka qene meraku i madh i ministrit te ri te Energjetikes Ilir Meta i cili u theksua qe ne daljen e pare publike ne ambientet e KESH-it. Ai e vuri theksin pikerisht me nje nga katastrofat natyrore me pasoja qe vijojne te shqetesojne ende banoret e zones

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.436Z

Vajza seksi e ministrit Bajram Rexhepi (FOTO)

Ajo është vajza e ministrit të Brendshëm në largim në qeverinë e Kosovës, Bajram Rexhepi. Por, nuk është e famshme vetëm për këtë fakt. Vanesa Rexhepi është gjithashtu një femër shumë seksi. Këtë gjë e tregojnë më së miri fotot që ajo publikon herë pas here në rrjetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.402Z

Sulmohet vajza e ministrit Nasip Naço

Tiranë - Vajza e ministrit të Drejtësisë, Nasip Naço është sulmuar me armë fare pranë banesës së tij. Vajzës i është vendosur fillimisht një fashë në gojë dhe më pas është kërcënuar me një pistoletë. Ngjarja ka mbetur e fshehur për ditë të tëra, ndërsa autorët ende nu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama