Rezultate te kerkimit per termin: +Minutat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.941Z

Shqipëria rrezikon të luajë me 10 lojtarë minutat e mbetura kundër Maqedonisë

Sot në orën 14:00 do të luhen 15 minutat e mbetura të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Maqedonisë.  Por duket se Shqipëria duket se nuk duhet të përballet vetëm me problemet e motit të keq për pjesën e mbetur të takimit të ndërprerë ndaj Maqedonisë. Një tjetër problem shumë i madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.545Z

Opozita në kuvend vetëm 60 minutat e para

Socialistt do t marrin pjes n seancn e pasdites vetm n 60 minutat e para, ku jan parashikuar diskutimet e lira. Grupi parlamentar i mbledhur n selin roz n mesdit, ka vendosur q do t jen 12 deputet t cilt do t diskutojn, nga nj prfaqsues pr do qark. Diskutimet ashtu si sht vendosur dhe n asamblen e f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.544Z

Video/ Dramatike, Kroacia bën lojën, Portugalia fiton në minutat e fundit

Është mbyllur në formën më dramatike të mundshme për Kroacinë, ndeshja e sotme ndaj Portugalisë. Kroatët kanë zhvilluar një ndeshje të mire por fati nuk ishte me ta. Portugalia është kualifikuar për më tej me një gol në minutat shtesë, pikërisht në minutën e 116´. Kur Kroaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.502Z

Mediat italiane: Çfarë ndodhi me Shqipërinë në minutat e fundit?

Nuk i ka kursyer fjalët e mira për Shqipërinë edhe sportivja e përditshme italiane, "Corriere dello Sport". Ajo shkruan në analizën e saj për ndeshjen e luajtur mbrëmë në "Velodrome": "Franca bën ndeshjen e dytë dhe gjen fitoren e dytë. Edhe këtë herë e gjen golin në minutën e fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.545Z

Panuçi: Vuajtëm 20 minutat e fundit, edhe mund të humbnim

I qetë dhe i ftohtë është shfaqur trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Kristian Panuçi, në përfundim të ndeshjes ndaj Maqedonisë, e përfunduar në barazim 1-1. Me një fitore dhe një barazim, për të regjistruar katër pikë në dy ndeshjet e tij të para në drejtimin e kuqezinjve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.304Z

Interi fiton në minutat e fundit

Kampioni në fuqi i Italisë dhe lider i tabelës së Serie A këtë sezon, Inter, ka shkëlqyer në minutat e fundit të ndeshjes, për të mposhtur me rezultat 4-3 ekipin e fundit të tabelës, Sienën. Mysafirët kaluan në epërsi dy herë, në fillim të secilës pjesë, por nuk arritën ta ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.940Z

Shqipëri 1:1 Maqedoni, shiu ndërpret ndeshjen, minutat e mbetura mund të luhen nesër

Stadiumi Loro Boriçi, në Shkodër duke se i ka sjellë fat skuadrës sonë Kombëtare, në përballjen e saj me Maqedoninë. Në minutën e 9, ekipi shqiptar ka shënuar edhe golin e parë nga Armando Sadiku. Por në minutën e 50, skuadra maqedonase shënon golin e barazimit. Kuqezinjtë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama