Rezultate te kerkimit per termin: +Minutat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.940Z

Kombëtarja luan sot minutat e mbetura me Maqedoninë

Kombëtarja shqiptare do të përmbyllë sot sfidën me përfaqësuesen e Maqedonisë. Në orën 14:00 të pasdites në stadiumin “Loro Boriçi” do të luhen minutat e mbetura pas ndërprerjes së ndeshjes mbrëmjen e së hënës për shkak të stuhisë së shiut që përfshiu Shkodrën.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.997Z

Berisha: Minutat shtesë, fatale për ne

Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh se loja e kësaj mbrëmje ishte një lojë dinjitoze, por fatale, veçanërisht në minutat shtesë. "Miq, lojë dinjitoze, civile, por shtesat me sa duket po kanë një lloj fataliteti për ne", u shpreh Berisha në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.631Z

Milan arrin championsin vetëm në minutat e fundit

Ashtu siç ishte parashikuar, lufta mes Milan dhe Fiorentinës për një vend në Chempions Ligë ka vazhduar deri në sekondat e fundit. Milani ka arritur të sigurojë vendin e tretë në Serinë A dhe pjesëmarrjen në Ligën e Kampioneve për sezonin e ardhshëm vetëm në minutat e fundit. Fito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.117Z

Turqi-Kroaci, 90 minutat e rregullta me rezultat te bardhe

Ndeshja e mbremshme mes Kroacise dhe Turqise, e vlefshme per cerekfinalet e Kampionatit Evropian "Euro 2008", perfundoi ne 90 minutat e rregullta te saj, me rezultatin e bardhe, 0-0. Gjate pjeses se pare te ndeshjes, u shenuan pak raste te vlefshme per te rrezikuar portat kroate dhe turke. Modric ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.410Z

Liverpuli merr tre pike ne minutat shtese

Goli i Fernando Torres ne minutat shtese i ka dhene fitoren 1-0 Liverpulit perballe Aston Viles. Pas nje ndeshjeje te barabarte u duk se te dyja skuadrat do te kenaqeshin me nga 1 pike, por ne te 93-ten minute, sulmuesi spanjoll ka ndeshkuar vendasit, fitore kjo qe i largon disi kritikat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.382Z

Leçe barazon me Milanin vetëm në minutat shtesë të takimit

Leçe (Start)- Ekipi simpatik i Leçes arriti të marrë një barazim të vlefshëm me Milanin në minutat shtesë të takimit. Një gol i shënuar nga Espozito në minutën e 90’+2 të takimit, mjafton për të rrëzuar nga kreu i renditjes skuadrën e Milanit. Kuqezinjtë e dominuan tërësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.092Z

10 minutat e mallkuar të kombëtares shqiptare (Foto)

Minutat e fundit të ndeshjes për kombëtaren shqiptare, janë kthyer në mallkim, dhe kjo për arsyen se në vitet e fundit, skuadra e drejtuar nga De Biasi, ka pësuar disa herë. Një gjë e tillë, është parë edhe në dy ndeshje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama