Rezultate te kerkimit per termin: +Minutat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.631Z

Milan arrin championsin vetëm në minutat e fundit

Ashtu siç ishte parashikuar, lufta mes Milan dhe Fiorentinës për një vend në Chempions Ligë ka vazhduar deri në sekondat e fundit. Milani ka arritur të sigurojë vendin e tretë në Serinë A dhe pjesëmarrjen në Ligën e Kampioneve për sezonin e ardhshëm vetëm në minutat e fundit. Fito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.117Z

Turqi-Kroaci, 90 minutat e rregullta me rezultat te bardhe

Ndeshja e mbremshme mes Kroacise dhe Turqise, e vlefshme per cerekfinalet e Kampionatit Evropian "Euro 2008", perfundoi ne 90 minutat e rregullta te saj, me rezultatin e bardhe, 0-0. Gjate pjeses se pare te ndeshjes, u shenuan pak raste te vlefshme per te rrezikuar portat kroate dhe turke. Modric ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.410Z

Liverpuli merr tre pike ne minutat shtese

Goli i Fernando Torres ne minutat shtese i ka dhene fitoren 1-0 Liverpulit perballe Aston Viles. Pas nje ndeshjeje te barabarte u duk se te dyja skuadrat do te kenaqeshin me nga 1 pike, por ne te 93-ten minute, sulmuesi spanjoll ka ndeshkuar vendasit, fitore kjo qe i largon disi kritikat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.382Z

Leçe barazon me Milanin vetëm në minutat shtesë të takimit

Leçe (Start)- Ekipi simpatik i Leçes arriti të marrë një barazim të vlefshëm me Milanin në minutat shtesë të takimit. Një gol i shënuar nga Espozito në minutën e 90’+2 të takimit, mjafton për të rrëzuar nga kreu i renditjes skuadrën e Milanit. Kuqezinjtë e dominuan tërësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.092Z

10 minutat e mallkuar të kombëtares shqiptare (Foto)

Minutat e fundit të ndeshjes për kombëtaren shqiptare, janë kthyer në mallkim, dhe kjo për arsyen se në vitet e fundit, skuadra e drejtuar nga De Biasi, ka pësuar disa herë. Një gjë e tillë, është parë edhe në dy ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.585Z

ekia barazon me Kroacine ne minutat shtese

Nje rezultat i papritur ne ndeshjet e dyta te Grupit D per Kroacine e cila pasi kryesonte 2-0 kunder Republikes eke eshte barazuar ne 15 minutat e fundit te ndeshjesbr br Kroatet kane luajtur me mire se kundershtari kane shenuar fillimisht me Perisic ne pjesen e pare dhe me Rakitic ne te dyten por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.337Z

10 gabime që bëni 10 minutat e para në punë

Minutat e para të ditës tuaj në punë janë shumë të rëndësishme për produktivitetin në tetë orët në vazhdim. Nëse shkoni me vonesë në zyrë apo zhyteni në mesazhe të pafundme, mund ta keni të vështirë të fokusoheni në pjesën tjetër të ditës. Sipas Independent ekzistojnë 1

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama