Rezultate te kerkimit per termin: +Minutat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.410Z

Liverpuli merr tre pike ne minutat shtese

Goli i Fernando Torres ne minutat shtese i ka dhene fitoren 1-0 Liverpulit perballe Aston Viles. Pas nje ndeshjeje te barabarte u duk se te dyja skuadrat do te kenaqeshin me nga 1 pike, por ne te 93-ten minute, sulmuesi spanjoll ka ndeshkuar vendasit, fitore kjo qe i largon disi kritikat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.382Z

Leçe barazon me Milanin vetëm në minutat shtesë të takimit

Leçe (Start)- Ekipi simpatik i Leçes arriti të marrë një barazim të vlefshëm me Milanin në minutat shtesë të takimit. Një gol i shënuar nga Espozito në minutën e 90’+2 të takimit, mjafton për të rrëzuar nga kreu i renditjes skuadrën e Milanit. Kuqezinjtë e dominuan tërësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.092Z

10 minutat e mallkuar të kombëtares shqiptare (Foto)

Minutat e fundit të ndeshjes për kombëtaren shqiptare, janë kthyer në mallkim, dhe kjo për arsyen se në vitet e fundit, skuadra e drejtuar nga De Biasi, ka pësuar disa herë. Një gjë e tillë, është parë edhe në dy ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.585Z

ekia barazon me Kroacine ne minutat shtese

Nje rezultat i papritur ne ndeshjet e dyta te Grupit D per Kroacine e cila pasi kryesonte 2-0 kunder Republikes eke eshte barazuar ne 15 minutat e fundit te ndeshjesbr br Kroatet kane luajtur me mire se kundershtari kane shenuar fillimisht me Perisic ne pjesen e pare dhe me Rakitic ne te dyten por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.337Z

10 gabime që bëni 10 minutat e para në punë

Minutat e para të ditës tuaj në punë janë shumë të rëndësishme për produktivitetin në tetë orët në vazhdim. Nëse shkoni me vonesë në zyrë apo zhyteni në mesazhe të pafundme, mund ta keni të vështirë të fokusoheni në pjesën tjetër të ditës. Sipas Independent ekzistojnë 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.569Z

Bajko: “Dhjetë minutat e para vendimtare për ne”

Ish-trajneri i Kombëtares, Neptun Bajko direkt nga stadiumi "Loro Borici" për TVSH pohoi: " Une mendoj se mungesat e Igli Tares dhe Besnik Hasit tashmë duhet të jenë të zgjidhura. Kanë lënë pas nje efekt jo të mirë psikologjik, por e rëndësishme është që t'ia lëmë së kaluarës. E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.941Z

Shqipëria rrezikon të luajë me 10 lojtarë minutat e mbetura kundër Maqedonisë

Sot në orën 14:00 do të luhen 15 minutat e mbetura të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Maqedonisë.  Por duket se Shqipëria duket se nuk duhet të përballet vetëm me problemet e motit të keq për pjesën e mbetur të takimit të ndërprerë ndaj Maqedonisë. Një tjetër problem shumë i madh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama