Rezultate te kerkimit per termin: +Minutat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.382Z

Leçe barazon me Milanin vetëm në minutat shtesë të takimit

Leçe (Start)- Ekipi simpatik i Leçes arriti të marrë një barazim të vlefshëm me Milanin në minutat shtesë të takimit. Një gol i shënuar nga Espozito në minutën e 90’+2 të takimit, mjafton për të rrëzuar nga kreu i renditjes skuadrën e Milanit. Kuqezinjtë e dominuan tërësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.092Z

10 minutat e mallkuar të kombëtares shqiptare (Foto)

Minutat e fundit të ndeshjes për kombëtaren shqiptare, janë kthyer në mallkim, dhe kjo për arsyen se në vitet e fundit, skuadra e drejtuar nga De Biasi, ka pësuar disa herë. Një gjë e tillë, është parë edhe në dy ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.585Z

ekia barazon me Kroacine ne minutat shtese

Nje rezultat i papritur ne ndeshjet e dyta te Grupit D per Kroacine e cila pasi kryesonte 2-0 kunder Republikes eke eshte barazuar ne 15 minutat e fundit te ndeshjesbr br Kroatet kane luajtur me mire se kundershtari kane shenuar fillimisht me Perisic ne pjesen e pare dhe me Rakitic ne te dyten por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.337Z

10 gabime që bëni 10 minutat e para në punë

Minutat e para të ditës tuaj në punë janë shumë të rëndësishme për produktivitetin në tetë orët në vazhdim. Nëse shkoni me vonesë në zyrë apo zhyteni në mesazhe të pafundme, mund ta keni të vështirë të fokusoheni në pjesën tjetër të ditës. Sipas Independent ekzistojnë 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.569Z

Bajko: “Dhjetë minutat e para vendimtare për ne”

Ish-trajneri i Kombëtares, Neptun Bajko direkt nga stadiumi "Loro Borici" për TVSH pohoi: " Une mendoj se mungesat e Igli Tares dhe Besnik Hasit tashmë duhet të jenë të zgjidhura. Kanë lënë pas nje efekt jo të mirë psikologjik, por e rëndësishme është që t'ia lëmë së kaluarës. E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.941Z

Shqipëria rrezikon të luajë me 10 lojtarë minutat e mbetura kundër Maqedonisë

Sot në orën 14:00 do të luhen 15 minutat e mbetura të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Maqedonisë.  Por duket se Shqipëria duket se nuk duhet të përballet vetëm me problemet e motit të keq për pjesën e mbetur të takimit të ndërprerë ndaj Maqedonisë. Një tjetër problem shumë i madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.545Z

Opozita në kuvend vetëm 60 minutat e para

Socialistt do t marrin pjes n seancn e pasdites vetm n 60 minutat e para, ku jan parashikuar diskutimet e lira. Grupi parlamentar i mbledhur n selin roz n mesdit, ka vendosur q do t jen 12 deputet t cilt do t diskutojn, nga nj prfaqsues pr do qark. Diskutimet ashtu si sht vendosur dhe n asamblen e f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama