Rezultate te kerkimit per termin: +Mjaftoni +Xhymertaj

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.751Z

Cifti jetim i mbetur pa strehë, rrëfen dramën në NEWS24

TIRANË- Mjaftoni Xhymertaj dhe burri i saj, jetimë, bashkë me djalin e tyre të vogël Mikelin prej tre javesh janë nxjerrë me forcë nga konvikti i shkollës teknologjike ku banonin prej vitesh, me motivacionin se nuk kanë status jetimi dhe si të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.403Z

Dhjetra jetimë në qiell të hapur, Vladimir Tare: Na përzunë nga konviktet!

Prej më shumë se dy vjetësh dhjetra jetimë janë flakur në rrugë. Në bazë të ligjit mbi moshën 18 vjeç ata duhet të sistemohen nga shteti. Zgjidhja që i është dhënë situatës nga instancat përkatë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama