Rezultate te kerkimit per termin: +Mjaftonia

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.752Z

Cifti jetim i mbetur pa strehë, rrëfen dramën në NEWS24

TIRANË- Mjaftoni Xhymertaj dhe burri i saj, jetimë, bashkë me djalin e tyre të vogël Mikelin prej tre javesh janë nxjerrë me forcë nga konvikti i shkollës teknologjike ku banonin prej vitesh, me motivacionin se nuk kanë status jetimi dhe si të tillë janë braktisur si nga shteti dhe push

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.751Z

Cifti jetim i mbetur pa strehë, rrëfen dramën në NEWS24

TIRANË- Mjaftoni Xhymertaj dhe burri i saj, jetimë, bashkë me djalin e tyre të vogël Mikelin prej tre javesh janë nxjerrë me forcë nga konvikti i shkollës teknologjike ku banonin prej vitesh, me motivacionin se nuk kanë status jetimi dhe si të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.393Z

Shembet pallati, 3 të vdekur, 4 të plagosur

Panik dhe tmerr në Gjirokastër, pas shembjes së një pallati 5-katësh. Katër persona mbeten të plagosur dhe 15 familje pa strehë Gërmimet për një pallat të ri shkaktojnë tragjedi në Gjirokastër. Nënë e bijë dhe një 65-vjeçare nën rrënoja GJIROKASTËR- Banorët e nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama