Rezultate te kerkimit per termin: +Monitorimi

Total: 3401
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.623Z

Nis monitorimi i ujërave të tri liqeneve në Tiranë

Nisma  Drejtori i Agjencisë së Mjedisit: Brenda dy javësh dalin rezultatet Për herë të parë, tre liqenet e Tiranës, përkatësisht ai Artificial, liqeni i Farkës dhe liqeni i Kasharit po i nënshtrohen monitorimit për cilësinë e ujërave. Monitorimi ka nisur tri ditë më parë nga Agje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.118Z

OSBE ekip monitorimi ne Ukraine

0 Organizata per Sigurine dhe Bashkepunimi ne Europe vendosi qe te dislokoje nje ekip monitorimi civil p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.701Z

Monitorimi i gjimnazeve me kamerasigurie, Basha:Rrit sigurinë

Të tjera rreth shkrimit /FOTO VIDEO/"Myslym Keta"e para me kamera TIRANE- Ambjentet e brëndshme dhe të jashtme të gjimnazit “Myslym Keta” në kryeqytet tashmë janë 24 orë nën monitorimin e kamerave të sigurisë.Kjo falë instal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.730Z

Monitorimi i tregjeve, Bashkia e Tiranës: Çmimet, nën kontroll

TIRANE - Gjatë monitorimit të tregjeve me shumicë të kryeqytetit, ditën e sotme, Task-Forca e çmimeve nuk ka konstatuar abuzim me çmimet e mallrave të shportës dhe ato të fruta - perimeve. Monitorimi i tregjeve të kryeqytetit nga ana e Bashkisë ka bërë të mundur mbajtjen nën kontrol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.711Z

Monitorimi nga ajri, asgjësohen 1030 rrënjë kanabis në Krujë

KRUJE- Pas një monitorimi nga ajri me anë të një helikopteri është bërë e mundur asgjësimi i 1030 rrënjëve kanabis sativa në Krujë. Mësohet se bima narkotike ishte mbjellë në 9 parcela. Ndërkohë, policia ka shpallur në kërkim pronarin e katër parcelave me kanabis dhe po punon p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.737Z

Monitorimi i zgjedhjeve

PS shpreh shqetësimin se kush do të ketë rol parësor në monitorimin e zgjedhjeve të qershorit: Asambleja Parlamentare e OSBE-së apo ODIHR. Deputetja socialiste Arta Dade, e cila mori pjesë në mbledhjen e dimrit të Asamblesë Parlamentare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.554Z

Largimet nga administrata, Bylykbashi: BE të dërgojë një mision monitorimi

TIRANË- Partia Demokratike i kërkon BE-së që të dërgojë një mision monitorimi në Shqipëri për të vëzhguar lëvizjet që po bëhen nga qeveria në administratë. Në një deklaratë për median deputeti i PD-së Oerd Bylykbashi u shpreh se Kryeministri Rama dhe Kryetari i Kuvendit Ilir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama