Rezultate te kerkimit per termin: +More +Mark

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.111Z

Kurbin/ Vitet me armë zjarri për dy shina 50-vjeçari

Një 50-vjeçar është vrarë me armë zjarri pasditen e së shtunës në fshatin Gallatë të Kurbinit. Viktima është Mark Ndreca nga Malësia e Kurbinit. Sipas burimeve policore, dyshohet se, autori është Tom Lala, 69 vjeç. Të njëjtat burime thanë se, shkak ka qenë një konflikt mes tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.119Z

Edvin Frroku u dorezua, pranoi vrasjen, deshmoi se Rama eshte kryekriminel!

Nga Sali Berisha Te dashur miq, sot deputeti i Edi Rames, Mark Frroku, qe kishte mohuar me dhjetra here para mediave ne parlament dhe gjykate krimin e tij te shemtuar te ekzekutimit te te riut Aleksander Kurti dhe implikimin e tij ne trafik droge dhe prostitucioni, pranoi krimin e tij te shemtuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.741Z

Kina tregon muskujt: Parada më e madhe ushtarake

Kina mbajti sot paradën ushtarake më të madhe për të përkujtuar fitoren ndaj Japonisë në Luftën e Dytë Botërore. Më shumë se 12 mijë trupa dhe qindra tanke dhe raketa parakaluan në sheshin Tiananmen në Pekin, ndërsa mbi kokat e njerëzve fluturonin avionë luftarakë dhe bombardues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.498Z

Video/ Vrasja në Mirditë, ja pamjet e arrestimit të autorit

Këto janë momentet e para kur policia dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë vënë në pranga Ilir Dodën, i cili mëngjesin e sotëm qëlloi për vdekje fqinjin e tij, Mark Doda. Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë paradites së sotme në fshatin Perlat i Sipërm në Mirditë, pas një sherr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.402Z

Skulptura me plumbçin e lapsit

Një artist taivanez ka zgjedhur një formë interesante të të bërit art: ai krijon skulptura në miniaturë nga grafiti i lapsave. Krijimet e tij, edhe pse të vogla në përmasa, janë të përsosura në deri në detaj. Frymëzimi për këto skulptura mund të jetë çfarëdo, duke filluar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.604Z

FOTO/ Rroftë Amerika! Nga emigrant i varfër në miliarder

Është vendi i ëndrrave që bëhen realitet dhe kjo është e vërtetë. Jan Koum, 37 vjeçar, është futur në listën e pasanikëve amerikanë, pasi bashkëthemeloi pesë vjet më parë aplikacionin WhatsApp. Por sot WhatsApp është shitur për Facebook për një vlerë prej 19 miliardë do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.516Z

Mungesat ne Kuvend Ruci mbledh me telefon deputetet

e Premte 3 Tetor 20140926 am p classwp-caption-text Mark Frroku Tom Doshi dhe Gramoz Ruci dje ne KuvendbrbrNegociatat e kreut te Grupit per kuoruminbrbrKritika per Bejkon para hyrjes ne salle Je deputet i ri dhe vjen i fundit ne ParlamentbrbrSeanca e djeshme parlamentare per pak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama