Rezultate te kerkimit per termin: +More +Mark

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.119Z

Edvin Frroku u dorezua, pranoi vrasjen, deshmoi se Rama eshte kryekriminel!

Nga Sali Berisha Te dashur miq, sot deputeti i Edi Rames, Mark Frroku, qe kishte mohuar me dhjetra here para mediave ne parlament dhe gjykate krimin e tij te shemtuar te ekzekutimit te te riut Aleksander Kurti dhe implikimin e tij ne trafik droge dhe prostitucioni, pranoi krimin e tij te shemtuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.741Z

Kina tregon muskujt: Parada më e madhe ushtarake

Kina mbajti sot paradën ushtarake më të madhe për të përkujtuar fitoren ndaj Japonisë në Luftën e Dytë Botërore. Më shumë se 12 mijë trupa dhe qindra tanke dhe raketa parakaluan në sheshin Tiananmen në Pekin, ndërsa mbi kokat e njerëzve fluturonin avionë luftarakë dhe bombardues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.498Z

Video/ Vrasja në Mirditë, ja pamjet e arrestimit të autorit

Këto janë momentet e para kur policia dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë vënë në pranga Ilir Dodën, i cili mëngjesin e sotëm qëlloi për vdekje fqinjin e tij, Mark Doda. Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë paradites së sotme në fshatin Perlat i Sipërm në Mirditë, pas një sherr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.402Z

Skulptura me plumbçin e lapsit

Një artist taivanez ka zgjedhur një formë interesante të të bërit art: ai krijon skulptura në miniaturë nga grafiti i lapsave. Krijimet e tij, edhe pse të vogla në përmasa, janë të përsosura në deri në detaj. Frymëzimi për këto skulptura mund të jetë çfarëdo, duke filluar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.604Z

FOTO/ Rroftë Amerika! Nga emigrant i varfër në miliarder

Është vendi i ëndrrave që bëhen realitet dhe kjo është e vërtetë. Jan Koum, 37 vjeçar, është futur në listën e pasanikëve amerikanë, pasi bashkëthemeloi pesë vjet më parë aplikacionin WhatsApp. Por sot WhatsApp është shitur për Facebook për një vlerë prej 19 miliardë do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.516Z

Mungesat ne Kuvend Ruci mbledh me telefon deputetet

e Premte 3 Tetor 20140926 am p classwp-caption-text Mark Frroku Tom Doshi dhe Gramoz Ruci dje ne KuvendbrbrNegociatat e kreut te Grupit per kuoruminbrbrKritika per Bejkon para hyrjes ne salle Je deputet i ri dhe vjen i fundit ne ParlamentbrbrSeanca e djeshme parlamentare per pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.287Z

Kancelarja qëndron e qetë

Nga Fabian von der Mark, Deutsche Welle Atentatit të parë kamikaz islamist në Gjermani, sulmit me sëpatë të një xhihadisti të ri, një vrasës mysliman, që vraponte rrugëve duke vringëlluar një thikë të madhe mishi në hell (dyner), iu shtua edhe vrasja në amok. Ndërsa kancelarja ë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama