Rezultate te kerkimit per termin: +More +Mark

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.402Z

Skulptura me plumbçin e lapsit

Një artist taivanez ka zgjedhur një formë interesante të të bërit art: ai krijon skulptura në miniaturë nga grafiti i lapsave. Krijimet e tij, edhe pse të vogla në përmasa, janë të përsosura në deri në detaj. Frymëzimi për këto skulptura mund të jetë çfarëdo, duke filluar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.604Z

FOTO/ Rroftë Amerika! Nga emigrant i varfër në miliarder

Është vendi i ëndrrave që bëhen realitet dhe kjo është e vërtetë. Jan Koum, 37 vjeçar, është futur në listën e pasanikëve amerikanë, pasi bashkëthemeloi pesë vjet më parë aplikacionin WhatsApp. Por sot WhatsApp është shitur për Facebook për një vlerë prej 19 miliardë do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.516Z

Mungesat ne Kuvend Ruci mbledh me telefon deputetet

e Premte 3 Tetor 20140926 am p classwp-caption-text Mark Frroku Tom Doshi dhe Gramoz Ruci dje ne KuvendbrbrNegociatat e kreut te Grupit per kuoruminbrbrKritika per Bejkon para hyrjes ne salle Je deputet i ri dhe vjen i fundit ne ParlamentbrbrSeanca e djeshme parlamentare per pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.287Z

Kancelarja qëndron e qetë

Nga Fabian von der Mark, Deutsche Welle Atentatit të parë kamikaz islamist në Gjermani, sulmit me sëpatë të një xhihadisti të ri, një vrasës mysliman, që vraponte rrugëve duke vringëlluar një thikë të madhe mishi në hell (dyner), iu shtua edhe vrasja në amok. Ndërsa kancelarja ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.171Z

Senatori Kirk: Ja çfarë e pengon Shqipërinë

Deklaratë e Senatorit Mark Kirk, Bashkëkryetar i Grupit të Miqësisë Shqipëri-SHBA në Senatin Amerikan me rastin e 25 vjetorit të marrëdhënieve Shqipëri- ShBA Zoti President në 15 mars ne festuam 25- vjetorin e rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike ndërmjet SHBA-ve dhe Republikës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.485Z

Tallavaja e lajmit

Nga Ardian Vehbiu Para pak ditëve, me dhjetëra media dhe portale shqip online botuan një letër të bosit të Facebook-ut, Mark Zuckerberg, drejtuar shqiptarit Hajdar K. Shtimja, e cila ua prekte të gjitha telat budallenjve dhe histerikëve të Internetit shqip. Sikurse del tani në shesh, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.127Z

Ndërroni këto fjalëkalime, rrezikoni tiu vjedhin Facebook-un

Mark Zuckerberg, ka bërë thirrje për të gjithë përdoruesit e rrjetit social, Facebook. Ai ka thënë që passwordat e lehtë, duhet të ndërrohen menjëherë sepse viktima të hakerëve janë personat që kanë fjalëkalime me numra dhe shkronja. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFaceboo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama