Rezultate te kerkimit per termin: +More +Mark

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.201Z

Vrasja në Belgjikë, shtyhet sërish gjyqi ndaj Mark Frrokut

Seanca gjyqësore në Gjykatën e Krimeve të Rënda ndaj ish-deputeti të Shkodrës, Mark Frroku është shtyrë sërish. Shkak është bërë mungesa e shtetasit Kristian Marinaj, i cili është i përfshirë në vrasjen e ndodhur në Belgjikë në vitin 1999, vrasje për të cilën akuzohet dire

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.085Z

Nard Ndoka zbulon misterin e emrit Mark në formularin e dekriminalizmit

Deputeti i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka pranuar në formularin e dekrimalizimit se ka ndryshuar emrin e tij të mëparshëm. Ai ka shkruar se emri i tij mëparshëm ka qenë Mark Ndokaj. Por në një reagim në Facebook, Ndoka ka treguar përse e ka ndryshuar emrin nga Mark në Nard. "Per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.147Z

Mark Frroku në gjyq: Kam punuar me ndershmëri, prokuroria më trajton si alien

Ish-deputeti Mark Frroku ka dalë sot para gjykatës për seancën e radhës. Ai ka thënë se, prokurori e përshkruan si alien, ndërsa ka mohuar të ketë lidhje me vrasjen e vitit 1990 në Belgjikë për të cilën e akuzojnë. Më tej ai është shprehur se akuzat që i bëjnë janë "tendenci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.017Z

Facebook-u i Mark Zuckerberg është ndryshe nga ai i juaji, ky është ndryshimi

Aplikacioni përfshin disa karakteristika të cilat nuk i gjeni në një iPhone normal. Fillimisht, ndërsa Mark e hap atë, ai e përmend që ky është 'versioni i verdhë i aplikacionit Facebook'. Më vonë, ndërsa ai tregon mënyrën për të filluar transmetimin e videos live, vihen re ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.327Z

Një propozim human i Nard Ndokës dhe një sqarim për emrin Mark

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndoka kskandalit të bërë publik vetëm pak ditë më parë, ku në Shtëpinë e Fëmijës në Shkodër u zbulua se 3 vajza ishin abuzuar seksualisht sipas prokurorisë dhe të gjithë fëmijët që banonin aty, ishin keqtrajtuar fizikisht dhe psikologjik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.390Z

Shkrihet partia kristian-demokrate, Nard Ndoka merr deputeten e Mark Frrokut

Partia kristian demokrate e cila deri para pak kohësh drejtohej nga is-deputeti mark Frroku, tashmë është shkrirë me Demokristianët e Nard Ndokës, duke u kthyer në një forcë të vetme politike. Arritja e marrëveshjes është njoftuar përmes një deklarate zyrtare nga Partia Demokratia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.035Z

Wahlberg fyen Bieber: Ngriji pantallonat more bastard!

Aktori dhe producenti i famshëm Mark Wahlberg, ka dhënë një intervistë ditën e djeshme ku ka fyer dhe kritikuar 19-vjeçarin Justin Bieber. Justin, i cili kohët e fundit është bërë pre e skandalevë të njëpasnjëshme , këtë verë ka vendosur të jetë kryeqendra e vëmendjes në botë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama