Rezultate te kerkimit per termin: +More +Mark

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.030Z

Kapen dy persona në Tiranë, njëri i dënuar 23 vjet për vrasje

Policia ka kapur paraditën e sotme një person i dënuar me 23 vjet burg për grabitje me pasojë vdekjen. Ai është shtetasi Mark Gjoka, 39 vjeç, i dënuar nga Gjykata e Durrësit me 23 vjet burg. Ndërsa, policia bën me dije se në pranga kë rënë edhe Kristo Biba, 51 vjeç, banues në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.111Z

Dërgohet në Holandë dosja e Frrokut, 14 ditë afat për ekstradimin

Dosja për ekstradimin e Arben Frrokut u është dorëzuar sot autoriteteve holandeze nga Ministria e Drejtësisë. Frroku akuzohet për vrasjen e komisar Dritan Lamajt dhe është dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Apelit. Pas arratisjes vitin e shkuar ai u ndalua në muajin mars në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.020Z

Doshi: Mark Frroku më njoftoi se do të më vriste Ilir Meta

Tom Doshi ka rrëfyer në emisionin "Top Story" në "Top Channel" mënyrën se si është takuar me Durim Bamin, shtetasin që ai pretendon se ka qenë i paguar për të kryer atentatin ndaj tij dhe Mëhill Fufit. Doshi bën me dije se u informua nga deputeti i Partisë Socialiste Mark Frroku, se a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.391Z

Kush është Petrit Dushi, i shumëkërkuari që u ekzekutua nga RENEA

Petrit Dushi, i ekzekutuar sot bga forcat e "RENEA"-s në Gziq të Mirditës, konsiderohej si një ndër 50 personat më të kërkuar të Interpolit, ndërsa kishte kryer një prej krimeve më të rënda që mbante dhe mban mend zona e lindjes së tij. Ai akuzohet se ka vrarë me thikë një bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.366Z

Mediu në SHBA: Reforma, sipas draftit të Venecias

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu po zhvillon një vizitë në Uashington, ku ka patur takime me personalitete të politikës amerikane. Mediu zhvilloi një drekë pune me kongresmenin Robert Aderholt dhe ish-senatorin Mark Pryor, duke i shpjeguar atyre se "opozita është tërësisht e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.646Z

Video/ Rroshi në burg, por e dha tenderin 3 mln euro për Leshniqen

Vetëm dy ditë para se kryebashkiaku i Kavajës Elvis Rroshi të linte dhomat e shoqërimit tek Drejtoria e Policisë Tiranë, Komisioni i Vlerësimit të Ofertave pranë bashkisë Kavajë, ka shpallur firmën fituese të tenderit 3 milion euro, për pastrimin e përroit të Leshniqes, në fshatin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.428Z

Rusia tregon muskujt, lëshon raketë nga nëndetësja bërthamore

Rusia vazhdon të 'tregojë muskujt'! Pas tensioneve të vazhdueshme në Detin Baltik me SHBA-në, kjo video tregon momentin kur një nëndetëse bërthamore ruse lëshon një raketë kruz për të shkatërruar një objektiv. Nëndetësja Severodvinsk është e gjatë 120 metra dhe gjendet në Det

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama